Понеділок, 16.07.2018, 05:11
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

ТИПОВИЙ РЕГЛАМЕНТ ЧЕМПІОНАТУ

РАЙОНУ (МІСТА) З ФУТБОЛУ СЕЗОНУ 2015 РОКУ

Стаття 1. Мета і завдання


1.1. Районні (міські) змагання з футболу проводяться з метою:
- популяризації та подальшого розвитку масового футболу в районі (місті);
- забезпечення дозвілля та залучення до занять футболом широких верств населення;
- виявлення здібної молоді;
- виявлення чемпіона та призерів Чемпіонату району (далі – Чемпіонату).


Стаття 2. Керівництво змаганнями


2.1. Загальне керівництво та контроль за проведенням Чемпіонату здійснює районна (міська) федерація футболу (далі – рмфф) при сприянні Федерації футболу Волині (далі – ФФВ) та районним (міським) відділом у справах молоді та спорту райдержадміністрації (міськвиконкому).

2.2. Безпосередня організація та проведення змагань покладається на Комітет з проведення змагань рмфф, якому належить право оперативного прийняття рішень щодо проведення змагань.

Стаття 3. Учасники змагань

3.1. До участі в Чемпіонаті допускаються команди, які входять в структуру районної (міської) федерації футболу.

3.2. У Чемпіонаті беруть участь команди, укомплектовані гравцями, не молодшими 2000 р.н.  та проживають (зареєстровані) або народилися (за наявності відповідного документу) на території даного району (міста).

3.3. Участь у Чемпіонаті гравців, які мають статус «футболіст-професіонал», не дозволяється.

3.3.1. Якщо в період проведення змагання буде виявлено участь гравця, який мав статус «футболіст-професіонал», команді, за яку заявлений даний гравець буде зарахована технічна поразка 0:3 у всіх матчах, де він приймав участь. При цьому на команду, яка допустила дане порушення накладається обов’язковий грошовий внесок  500 (п’ятсот) грн. на рахунок рмфф за кожен матч.

Стаття 4. Заявкові документи. Порядок оформлення документації. Допуск гравців до змагань.


4.1. Для участі у Чемпіонаті команда (клуб) зобов’язана надати до Адміністрації рмфф не пізніше, ніж за 10 днів до початку змагань наступні документи:
-  заявковий лист у віддрукованому вигляді в двох примірниках, завірений керівником команди та печаткою лікаря. У склад команди входить не більше 25 гравців та чотирьох офіційних представників.

 - в обов’язковому порядку надсилається електронний заявковий лист на електронну адресу рмфф: ____________;

- в заявковому листі вказується основний колір ігрової форми, в якій команда буде проводити виїзні ігри;

- в обов’язковому порядку надається письмова згода гравця на копії документа з фотокарткою, який засвідчує його особу, з текстом:

"Даю згоду на заявку у команді _______________для участі в Чемпіонаті рмфф з футболу 2014 р.  На даний момент я не заявлений за жодну іншу команду району (міста) Волинської області та/або іншої області України (інших країн)- число, підпис"

- без письмової згоди гравець до змагань не допускається та посвідчення учасника не отримує;

- кольорове фото останнього шестимісячного терміну;

 - до заявкового листа команди-учасниці обов’язково вноситься поштова та електронна адреси команди (клубу), контактні телефони її (його) керівного та тренерського складу.

4.1.1. До заявкового листа команди-учасниці Чемпіонату дозволяється внести не більше п’яти гравців,що проживають (зареєстровані) або народилися не на території даного району (міста), але виключно з Волинської області. При цьому дані гравці набувають статусу «легіонер», та окремо відмічаються в заявковому листі. Одночасно на футбольному полі можуть перебувати не більше трьох легіонерів ( якщо дана вимога буде порушена, команді, яка під час гри задіяла у своєму складі більше трьох легіонерів, зараховуватиметься технічна поразка 0:3 (команді-суперниці - технічна перемога 3:0);якщо обидві команди-учасниці матчу допустять порушення кількісного складу легіонерів - їм обом зараховуватимуться технічні поразки 0:3).

4.1.2. У випадку, якщо під час змагань буде виявлено гравця , який заявлений та приймав участь за дві і більше команди у районних, обласних змаганнях під егідою ФФВ,ФФУ та/або іншої держави, команді, яка допустила дане порушення, зараховуватиметься технічна поразка з рахунком 0:3 в усіх матчах, у яких приймав участь даний гравець та накладатиметься обов’язковий грошовий внесок у розмірі 300 (триста) грн. за кожен зіграний матч.

4.1.3. Неправильно оформлений заявковий лист не приймається.


4.2. На основі поданих документів рмфф надає кожному гравцеві (згідно заявкового листа команди) типове посвідчення учасника ( за умови виконання всіх вимог даного Регламенту).

4.2.1. Участь гравців у змаганнях дозволяється виключно за наявності посвідчення учасника.

4.2.2. Гравець, який не має «Посвідчення учасника» Чемпіонату, не може бути внесений до рапорту арбітра.

4.2.3. При втраті посвідчення учасника Чемпіонату, для отримання дублікату, необхідно сплатити обов’язковий грошовий внесок у розмірі 30 (тридцять) гривень за кожного гравця на рахунок рмфф.

4.3. Керівники команди та гравці несуть повну відповідальність за достовірність наданих документів. У разі подання недостовірних даних на офіційну особу команди (згідно заявкового листа) та/або гравця (згідно заявкового листа та посвідчення учасника) накладаються дисциплінарні та штрафні санкції.

4.3.1. У випадку виявлення сфальсифікованих документів на гравця в період проведення Чемпіонату команді-учасниці, за яку заявлений даний гравець, зараховується технічна поразка 0:3 (команді-суперниці – технічна перемога 3:0) у всіх матчах, в яких цей гравець брав участь. При цьому за дане порушення команда-учасниця сплачує на рахунок ФФВ обов'язковий грошовий внесок у розмірі 500 (п’ятсот) гривень за кожен матч, у якому брав участь гравець з сфальсифікованими документами.

4.3.2. У випадку виявлення зумисної фальсифікації поданих документів гравцем, даний гравець відстороняється на період від 6 місяців до 1 року та сплачує на рахунок р(м)фф обов'язковий грошовий внесок у розмірі від 500 до 1000 (однієї тисячі) гривень.

4.3.3. У випадку виявлення зумисної фальсифікації поданих документів на гравця  офіційним представником команди (згідно заявкового листа),даний офіційний представник відстороняється від здійснення будь-якої діяльності, пов'язаної з футболом, строком від 1 до 3 років, а також сплачує на рахунок рмфф обов’язковий грошовий внесок у розмірі від 1000 (тисячі) до 3000 (трьох тисяч) гривень.

4.3.4.  При виявленні футболіста, якого невірно заявлено з вини керівництва команди, даному гравцю забороняється виступати за команду до з’ясування всіх обставин.

4.4. Спірні питання при заявці (дозаявці) гравців вирішуються між представниками зацікавлених команд (клубів) за поданням особистої письмової заяви гравця (гравців) до завершення терміну подачі заявкових листів команд-учасниць та погоджуються рмфф.

4.5. Команда (клуб), яка має борги перед рмфф та/або ФФВ, до заявки не допускається.

Стаття 5. Реєстраційний та трансферний періоди. Переходи гравців


5.1. Терміни проведення змагань з футболу сезону 2015 р. – з 15 квітня 2015 р. по 5 жовтня 2015 р.

 

5.2. Реєстраційний період – з 1 березня 2014 р. по 15 травня 2014 р.

Дозаявковий період для випускників ДЮФЗ, зареєстрованих у Єдиній базі ФФУ: з 09 червня 2014 р. по 16 червня 2014 р.

5.3. Трансферний період – з 15 липня 2014 р. по 5 вересня 2014 р.

5.4. Перехід гравця з однієї команди-учасниці в іншу дозволяється виключно в реєстраційний (трансферний) період за умови письмового погодження (наданого в Адміністрацію рмфф) керівника команди, з якої переходить даний гравець, та сплати на рахунок рмфф 50 (п’ятдесят) грн. командою, в яку переходить гравець.

5.4.1. При переході гравця з однієї команди-учасниці в іншу, команда, в яку переходить даний гравець, зобов’язана сплатити компенсацію у розмірі не більше 300 (триста) грн. команді, з якої переходить гравець.

5.5. Гравець може бути одночасно заявлений тільки в одній команді-учасниці районних (міських) змагань Волинської області. Перехід гравця з команди в команду можливий лише один раз.

5.6. Дозволяється дозаявка гравця (-ів) у команди-учасниці Чемпіонату (при умові, що даний гравець (-і) не заявлений за іншу команду-учасницю) в період проведення змагання (за пять турів до закінчення другого кола дозаявка забороняється).  При цьому за кожного дозаявленого гравця після закінчення реєстраційного (трансферного) періоду команда-учасниця сплачує на рахунок рмфф 50 (п’ятдесят) грн.

 

5.6.1. Не дозволяється дозаявка (перехід) гравця в команду, яка має борги перед рмфф та/або ФФВ.

5.7. Перехід та/або відзаявка гравця, який має заборгованість перед рмфф, не дозволяється. Відсторонений від участі в матчах гравець має право здійснювати перехід з однієї команди-учасниці в іншу. У такому випадку він зобов’язаний відбути залишок санкції у команді, в яку переходить.


Стаття 6. Умови проведення змагань


6.1. Ігри Чемпіонату проводяться в два кола згідно Календаря змагань (на своєму полі та на полі суперника). Тривалість гри: 2 тайми по 45 хв. Матчі проводяться на футбольних полях команд, вказаних у Календарі змаганнь першими.

6.1.1. Календар другого кола Чемпіонату є повторенням Календаря першого кола, при цьому змінюються господарі поля.

6.2. Часовий проміжок між двома офіційними матчами команди повинен складати не менше 2 (двох) календарних днів.

6.3. Команди зобов’язані прибути на матч не пізніше, ніж за 1 годину до його початку. Всі матчі повинні починатися в точно встановлений Календарем ігор час. Відповідальність за це покладається на представників команд та арбітра матчу. Перед матчем команди повинні обмінятись рукостисканням.

6.4. До рапорту арбітра офіційний представник команди-учасниці (згідно заявкового листа) зобов’язаний друкованими літерами вписати прізвища, імена та номери гравців (не більше 18 футболістів), а також не більше чотирьох офіційних представників.

6.5. У кожній грі дозволяються заміни не більше 7 гравців. Футболісти, не внесені в рапорт арбітра, не мають права брати участь в даній грі.

6.6. Представники команд-учасниць матчу зобов’язані заповнити та підписати рапорт арбітра не пізніше, ніж за 30 хв. до початку гри і представити арбітру заявковий лист.

6.7. Команди, які приймають участь у Чемпіонаті, зобов’язані мати  не менше, ніж два комплекти ігрової форми різного кольору. Якщо команди, що зустрічаються, мають ігрову форму однакового кольору, змінює форму команда-господар матчу (за умови виходу гостьової команди на поле у формі згідно заявкового листа).


6.8. На футболці гравця обов’язково має бути номер, відповідний тому, під яким даний гравець зазначений у рапорті арбітра. Одночасно неможливо внести в одній команді у рапорт арбітра декілька гравців під одним номером. Відповідальність за це покладається на офіційних представників таарбітра матчу.

6.9. Команда-господар матчу зобов’язана надати не менше двох ігрових м’ячів. Якщо представники команди суперниці можуть надати ігрові м’ячі кращої якості, тоді пріоритет при виборі м’яча залишається за арбітра матчу.

6.10. У випадку запізнення виходу на футбольне поле однієї з команд до 40 хв після фактичного початку матчу згідно Календаря змагань гра відбувається та команда, яка допустила дане порушення, сплачує обов’язковий грошовий внесок у розмірі 100 (сто) грн. команді-суперниці. У випадку, якщо одна з команд запізнилася з виходом на футбольне поле більше, ніж на 40 хв після фактичного початку матчу згідно Календаря змагань, даній команді зараховується технічна поразка 0:3 (команді-суперниці – технічна перемога 3:0) та накладається обов’язковий грошовий внесок 300 (триста) грн. (оплата – на рахунок рмфф).

6.11. У випадку, якщо команда взагалі не прибула на календарну гру, даній команді зараховується технічна поразка 0:3 (команді-суперниці технічна перемога 3:0) , накладається обов’язковий грошовий внесок 500 (п’ятсот) грн.. на рахунок рмфф та додатково знімається одне очко із загального заліку.

6.11.1. У разі, якщо команда повторно не прибула на календарну гру, дана команда знімається з розіграшу Чемпіонату та сплачує на рахунок рмфф обов’язковий грошовий внесок у розмірі 300 (триста) грн.

6.11.2. Якщо команда, яка знята з розіграшу Чемпіонату, зіграла менше 50% матчів,у тому випадку результати матчів за її участю анулюються, а якщо командою зіграно 50% і більше - їй зараховуються технічні поразки 0:3 в матчах, що нею не зіграні.

6.12. Грошові внески команди, яку виключено зі змагань, не повертаються.

6.13. Команда-господар зобов’язана забезпечити:
- футбольне поле з розміткою в належному стані;
- необхідний інвентар для гри;
- місця для керівників команд та запасних гравців.

6.13.1. Команда-господар зобов’язана забезпечити присутність лікаря, який за 20 хв. до початку матчу повинен представитись арбітру, пред’явити їм наявність медикаментів і невідлучно знаходитись на стадіоні до завершення гри. Прізвище лікаря обов’язково вноситься до початку матчу в рапорт арбітра, який несе за це персональну відповідальність. Тільки переконавшись по закінченню матчу, що нікому з гравців не потрібна медична допомога, лікар, по погодженню з арбітром та/або спостерігачем арбітражу може покинути місце змагань.

6.14. Якщо команда-учасниця Чемпіонату виявить бажання припинити участь у змаганні, у цьому випадку офіційний представник даної команди зобов’язаний не пізніше, ніж за 2 доби до початку календарної гри надати (надіслати) в Адміністрацію рмфф письмову заяву (за підрисом керівника) про припинення участі в Чемпіонаті. Якщо дана вимога не буде виконана, а команда-учасниця не прибуде на календарну гру Чемпіонату, у тому випадку на команду накладаються дисциплінарні та штрафні санкції згідно даного Регламенту.

Стаття 7. Визначення місць команд у турнірній таблиці


7.1. За перемогу у матчах Чемпіонату команді нараховується три очки, за нічию – одне очко, за поразку очки не нараховуються.

7.2. Місця команд визначаються за такими показниками:

- більша кількість набраних очок;

- більша кількість очок, набраних в особистих зустрічах між претендентами;

- краща різниця м’ячів в особистих зустрічах між претендентами;

- краща різниця м’ячів у всіх матчах;

- більша кількість забитих м’ячів у всіх матчах;

7.3. У випадку, якщо перші дві команди набрали однакову кількість очок – відбувається «золотий» матч на нейтральному полі.

7.3.1. В інших випадках, за рівності показників, вказаних у пункті 7.2. перевага надається команді, яка у всіх матчах набрала найменше попереджень.

7.4. Команда, яка у Чемпіонаті посіла останнє місце в наступному сезоні 2016 року братиме участь у змаганнях нижчої ліги.

7.5. Команда, яка у Чемпіонаті посіла передостаннє місце (при умові участі у змаганнях не менше 10 команд), гратиме перехідний матч (вдома та на виїзді) з командою, яка посіла ІІ місце в Чемпіонаті нижчої ліги сезону 2015 року. 

7.6. Переможці стикових матчів визначаються за такими показниками:

- за кількістю очок, набраних у двох матчах;

- за кращою різницею забитих та пропущених м’ячів у двох матчах;

- за більшою кількістю м’ячів, забитих на чужому полі.

У випадку рівності показників переможець визначається за серією післяматчевих 11-метрових ударів (додатковий час не призначається).

7.7. Команда, яка не з’явилась на стиковий матч, знімається з подальшої участі у змаганнях.
 

Стаття 8. Арбітраж та спостерігання арбітражу


8.1. Арбітраж та спостерігання арбітражу здійснюється арбітрами та спостерігачами арбітражу, рекомендованими Комітетом арбітрів рмфф.

8.2. Арбітр та/або  спостерігач арбітражу (за наявності)  контролює організацію проведення матчу, дотримання вимог Регламенту, відповідних вимог до команди-господаря з питань забезпечення громадського порядку і безпеки на стадіоні та прилеглій території до, під час і після матчу, оцінює професійні дії арбітрів до, під час і після проведення матчу.

8.3. Якщо арбітр, який призначений на дану зустріч, не з’явився, тоді його заміняє арбітр найвищої кваліфікації з присутніх на матчі.

8.4. Кожна команда-учасниця матчу зобов’язана надати по одному асистенту арбітра (у випадку, якщо не призначено на гру бригаду арбітрів).

8.5. У разі зауважень щодо дій арбітра, асистентів арбітра та/або спостерігача арбітражу під час матчу в обов’язковому порядку надається відеозйомка щодо спірних моментів.


Стаття 9. Протести


9.1. Керівники команди, які подають протест, зобов’язані відразу після закінчення гри попередити арбітра та спостерігача арбітражу( за наявності). Арбітр та спостерігач арбітражу (за наявності) зобов’язані зробити відповідні записи в рапорті про подачу протесту. Короткий зміст протесту фіксується в рапорті арбітра.

9.2. Письмові протести повинні бути вичерпно вмотивовані і підписані керівниками команди та надіслані в Адміністрацію рмфф (можливо факсом, електронною поштою) не пізніше, ніж за 24 години після закінчення гри. Несвоєчасно подані протести не розглядаються. Протест розглядається при оплаті 100 грн. на рахунок рмфф. Оплата за розгляд протесту проводиться в термін – не пізніше трьох діб.

9.3. Протест щодо спірних моментів під час гри без надання відеозйомки матчу не розглядається.

9.4. Не приймаються і не розглядаються протести, якщо вони подані на рішення арбітра протягом матчу:

- призначення (непризначення) вільного, штрафного або 11-метрового удару;

- визначення положення «поза грою»;

- визначення виходу м’яча за межі поля і надання права введення м’яча у гру;

- зараховане або не зараховане взяття воріт;

- попередження або вилучення футболіста з поля.

9.5. Якщо матч проведений без належної спортивної боротьби, пасивно, з неповагою до глядачів, Контрольно-дисциплінарний комітет рмфф має право за поданням відповідних рапортів арбітра та спостерігача арбітражу анулювати результат гри, зарахувати поразки обом командам та накласти на них дисциплінарні санкції.

 

Стаття 10. Забезпечення громадського порядку на стадіоні

10.1. Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року №2025 «Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів» підготовка та належний технічний стан спортивних споруд покладається на їх власників.

10.2. Команда-господар поля несе відповідальність за громадський порядок та безпеку до, під час та після матчу на стадіоні та на прилеглій території.

10.2.1. Команда-господар поля зобов’язана забезпечити присутність представника медичної установи та органів правопорядку для протидії порушення громадського порядку, охорони глядачів та учасників змагань на стадіоні.

10.3. Гра може бути припинена за рішенням арбітра у випадку недисциплінованої поведінки футболістів чи офіційних осіб однієї з команд. У такому випадку цій команді зараховується технічна поразка з рахунком 0:3, а команді суперників перемога. Якщо гру припинено  у випадку недисциплінованої поведінки футболістів чи офіційних осіб обох команд, то обом командам зараховується технічна поразка з рахунком 0:3.

10.4. Невиконання вимог, передбачених даним Регламентом, що стали причиною виникнення надзвичайних обставин під час проведення змагань, тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством України.

10.5. При невиконанні вимог даного Регламенту та при порушенні техніки безпеки на спортивних змаганнях команда дискваліфіковується до кінця змагань.

Стаття 11. Дисциплінарні санкції


11.1. Дисциплінарні санкції застосовуються Контрольно-дисциплінарним комітетом рмфф (далі – КДК) у відповідності до Дисциплінарних правил ФФВ і даного Регламенту.

11.2. Команда-учасниця Чемпіонату зобов'язана самостійно вести облік карток, отриманих гравцями, і несе за це відповідальність.

11.3. Жовті картки, їх наслідки у вигляді відсторонення та червоні картки обліковуються спільно в Чемпіонаті та розіграші Кубка.

11.4. Гравець підлягає відстороненню на 1 (один) матч за перші 3 (три) жовті картки, отримані в матчах. Відсторонення здійснюється без рішення КДК.

11.4.1. За кожні наступні 3 (три) жовті картки, отримані в матчах, відсторонення збільшується на 1 (один) матч.

11.5. Гравець, вилучений з поля за дві жовті картки у грі або за червону картку за «фол останньої надії», підлягає відстороненню на 1 (одну) гру без рішення КДК. Раніше отримані попередження не анулюються.

11.6. Якщо гравця вилучено з поля, попередження, раніше отримане ним у цьому ж матчі, зберігає чинність.

11.7. При переході гравця з однієї команди-учасниці в іншу жовті картки та відсторонення за них не анулюються.

11.8. Гравці та/або офіційні представники команд-учасниць, відсторонені за рішенням Комітету з проведення змагань, КДК, до моменту можливого подання апеляційної скарги та остаточного рішення АК до участі у змаганнях не допускаються.

11.9. Гравець та/або офіційна особа, які не отримали вилучення, але здійснили порушення, що відображено в рапорті арбітра та/або рапорті спостерігача арбітражу, не мають права брати участь у змаганнях до відповідного рішення КДК (АК) рмфф.

11.10. У випадку, якщо буде виявлено участь у матчі незаявленого, дискваліфікованого гравця або гравця, що не був внесений у рапорт арбітра, команді, яка допустила дане порушення, буде зараховано технічну поразку 0:3 (команді-суперниці – технічна перемога 3:0)  та накладено обов’язковий грошовий внесок 500 (п’ятсот) грн.

11.11. Непроведений з будь-якої причини матч Чемпіонату, розіграшу Кубка не враховується в кількість матчів, які гравець та/або офіційна особа повинні пропустити у зв’язку з відстороненням від участі в матчах.

11.12. Якщо кількість матчів, на які було відсторонено гравця та/або офіційну особу, перевищує кількість матчів, які залишилися у поточному сезоні, то відповідна кількість матчів, в яких гравець та/або офіційна особа не має права брати участі, переноситься на наступний футбольний сезон.

11.13. Попередження та відсторонення за жовті картки втрачають силу після завершення футбольного сезону 2015 р.

11.14. Керівники, футболісти, тренери та інші особи команд, які беруть участь у Чемпіонаті, зобов’язані виконувати всі вимоги даного Регламенту, виявляючи при цьому високу дисципліну, організованість, толерантність до офіційних осіб, арбітрів, суперників, представників засобів масової інформації та глядачів. Керівники команд несуть повну відповідальність за поведінку своєї команди і не мають права втручатися у дії арбітрів. У випадку недисциплінованої поведінки кількох футболістів та/або офіційних представників однієї з команд, а також будь-яких інших осіб, що виконують будь-яку місію від імені даної команди, за рішенням арбітра матч може бути припинений.

11.15. Відповідальність за сплату обов’язкового грошового внеску несуть офіційні представники (згідно заявкового листа) команд-учасниць Чемпіонату. При цьому обов’язковий грошовий внесок, накладений на команду-учасницю Чемпіонату, сплачується до фактичного початку календарної гри.

11.16. Рішення щодо дисциплінарних санкцій до арбітрів, асистентів арбітра та спостерігачів арбітражу приймає Комітет арбітрів рмфф згідно Дисциплінарних правил ФФВ.  

Стаття 12. Фінансові умови


12.1. Для покриття витрат по проведенню Чемпіонату рмфф з футболу  2015 р. та виконання статутної діяльності рмфф команди-учасниці зобов’язані перерахувати до початку змагання на рахунок ______– заявочний внесок у сумі __________ грн.

12.2. При реєстрації команди представляється платіжне доручення про сплату заявочного внеску. Якщо даний пункт Регламенту не виконується, команда до змагань не допускається.

12.3. Відрядні витрати для участі команд у матчах Чемпіонату - за рахунок відряджаючих організацій. 


Стаття 13. Нагородження


13.1. Команда, яка посіла перше місце, отримує звання   «Чемпіон району (міста) з футболу сезону 2015 року» , нагороджується кубком і грамотою

(гравці та офіційні представники команд – медалями), та отримує право приймати участь у фінальних змаганнях Волинської області – «Ліга чемпіонів районів та міст Волині». Команди, які посіли ІІ та ІІІ місця, нагороджуються кубками та грамотами (гравці та офіційні представники команд – медалями) та отримує право приймати участь  у фінальних змаганнях Волинської області – «Ліга призерів районів та міст Волині».


Стаття 14. Заключні положення


14.1. Розгляд і вирішення всіх суперечливих питань, які виникають між командами, офіційними особами, футболістами, здійснюються виключно під юрисдикцією Комітету з проведення змагань рмфф у відповідності до нормативних документів рмфф, ФФВ та даного Регламенту.

14.2. Всі додатки до Регламенту є його невід’ємною частиною.

14.3. Команди-учасниці Чемпіонату допускаються до участі у розіграші Кубка району (міста) 2015 року за заявковим листом на Чемпіонат.

 

 

Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар
«  Липень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Рада регіонів ФФУ
  • ФФ Луцького району

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2018Створити безкоштовний сайт на uCoz