Головна » 2017 » Вересень » 14 » ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНІ
ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНІ
11:45

«НА СВОЇ МІСЦЯ»: ОГЛЯД ОСТАННЬОГО ТУРУ ЧЕМПІОНАТУ ВОЛИНІ

Чемпіони області не виграли у «Ковеля-Волині», однак зуміли опустити суперників у турнірній таблиці, а ще одна зміна у таблиці відбулася в «нижній» групі, де до чільної «десятки» першості «застрибнула» «Вікторія».

Перед останнім туром змагань залишалося, по суті, два надважливі питання. Для вирішення одного з них гравцям «Ковеля-Волині» потрібно було будь-що обіграти фактично непереможний цього сезону «ЛСТМ». Утім, свій матч у Княгининку обидва принципові суперники розпочали зі своєрідної «розкачки» лише зрідка серйозно напружуючи оборонні порядки одна одної. Порушив «режим тиші» лідер атак «будівельників» Тарас Кабанов, якому дали якусь секунду в межах карної зони. Екс-гравець «Карпат», «Кривбасу» та «Волині» такі моменти використовує: що й довів потужним вистрілом без шансів для Дмитра Дувакіна – 0:1.

Дивно, але разом із лучанами прокинулися й гості поєдинку. Уже за дві хвилини підопічні Олега Федюкова випустили з огляду капітана ковельчан Петра Мороза, який з меж штрафного та відскоком від стійки переправив «кулястого» у рамку – захисник виносив м’яч уже з-за лінії воріт. А вже за хвилину команда Юрія Романчука могла виходити уперед в рахунку, однак Роман Кузьмич, перекидаючи Дмитра Ольшевського, опустив шкіряну сферу точнісінько у поперечку. Могли вийти переможцями першого тайму й гравці «ЛСТМ», однак Дмитро Дувакін відбив удар з меж штрафного майданчика від Олександра Неделюка.

Хто ж знав, що на 60-й хвилині ця дуель півзахисника «будівельників» та голкіпера ковельчан завершиться на користь першого? Неделюк майстерно відправив «кулястого» у нижній кут воріт гостей зі штрафного та майже унеможливив програш чинних чемпіонів в цьому матчі. Щось на кшталт фінального штурму гравці «Ковеля-Волині» зробили під завісу гри. Спочатку удар Петра Ткачука зі штрафного Ольшевський перевів на кутовий, а вже після розіграшу корнера Петро Мороз запустив «тандерболт» у дальній кут воріт «ЛСТМ». Утім, за декілька хвилин до завершення зустрічі ковельчани зусиллями свого воротаря змогли лише врятуватися від поразки, а фінальний свисток арбітра зафіксував у «битві титанів» волинського футболу бойову нічию – 2:2.

Такий результат означав одне: як і торік, на другу підсумкову сходинку чемпіонату Волині вийшла боратинська «Ласка». Підопічні Олександра Антонюка не відчули особливих проблем у поєдинку проти тоді ще сусідів по таблиці з хорівської «Надії». Ще у першому таймі Олександр Назарчук з пенальті та Максим Ядловський з гри сформували комфортну перевагу для господарів поля, а після перерви голи Романа Степанова, Валентина Кривицького та Максима Лисюка дали привід для пісенних спогадів про пам’ятний матч Аргентини та Ямайки двадцятирічної давності. Стабільність, як вона є – після чемпіонства 2014-го року «Ласка» уже вчетверте поспіль завершує сезон на другій сходинці турнірної таблиці.

З інших питань «верхньої» групи чемпіонату залишалось підсумкове сьоме місце таблиці. Його, як і очікувалося, посів ківерцівський «Колос», який у гольовій перестрілці завдяки ударній першій половині другого тайму здолав не зовсім мотивованих гостей зі «Стиру» – 6:4. А володарі минулорічного Кубка Волині з «ДЮСШ-ВІК» на останніх хвилинах завдяки голу Максима Борщевича врятували поєдинок проти «Агропродукта» (2:2).

Група "1"

22-й тур

22 червня (п'ятниця)

Агропродукт (Горохів) - ДЮСШ-ВІК (Володимир-Волинський) - 2:2 (1:1)

Голи: Крот Роман, 22; Жук Михайло, 53 - Сабатюк Максим, 13; Борщевич Максим, 89

Попередження: Мартинюк Олександр (ДЮСШ-ВІК)

Арбітр: Гоза Руслан, асистенти арбітра - Кузьмич Ярослав, Шевчук Андрій

Спостерігач арбітражу: Савчук Анатолій

24 червня (неділя)

Луцьксантехмонтаж №536 (Луцьк) - ФЦ Ковель-Волинь (Ковель) - 2:2 (1:1)

Голи: Кабанов Тарас, 27; Неделюк Олександр, 60 - Мороз Петро, 28, 87

Попередження: Неделюк Олександр, Романець Тимур, Зінкевич Дмитро (усі - ЛСТМ №536)

Арбітр: Журибіда Володимир, асистенти арбітра - Шевчук Андрій, Дмитрук Богдан

Спостерігач арбітражу: Школьний Ігор

Колос (Ківерці) - Стир (Старий Чорторийськ) - 6:4 (2:2)

Голи: Перстенюк Юрій, 18; Зингель Олександр, 22; Чепура Юрій, 49 (з пенальті); Шмига Павло, 64; Бабич Давид, 69; Ващук Олександр, 88 - Петрук Петро, 25; Міліщук Владислав, 38; Костюченков Андрій, 81; Сущ Віктор, 90+1 (з пенальті)

Попередження: Чепура Юрій, Гапонюк Дмитро, Краснопера Олександр - Свентий Роман

Арбітр: Гарасимків Василь, асистенти арбітра - Клімук Юрій, Твердяк Микола

Спостерігач арбітражу: Котік Олексій

Ласка (Боратин) - Надія (Хорів) - 5:0 (2:0)

Голи: Назарчук Олександр, 27 (з пенальті); Ядловський Максим, 32; Степанов Роман, 46; Кривицький Валентин, 61; Лисюк Максим, 82

Попередження: Коровіцький Олександр, Шелест Петро, Янчук Андрій (усі - Надія)

Вилучення: Бобилєв Володимир, 83 (Надія)

8. Агропродукт 22 7 3 12 48-66 24

У «нижній групі», як і у «верхній», вирішувалася доля другої підсумкової сходинки. І шальки терезів у цій заочній боротьбі також схилилися на користь команди з Луцького району. «Вікторії» так само допоміг переможець групи: «Шахтар» показав, що команда у відмінній формі напередодні півфіналів Кубка Волині (де «волинські гірники» гратимуть проти «Ковеля-Волині») та переграв «Торпедо» завдяки єдиному в матчі голу Валентина Чопанюка. А у Іваничах календарні господарі поля упевнено переграли господарів фактичних, особливо розійшовшись у другому таймі, коли забили п’ять разів. Таким чином, «Вікторія» «застрибнула» в останній вагон топ-десятки чемпіонату Волині з футболу. Останній поєдинок туру так і не відбувся – «Турія» свою другу перемогу в першості святкувала без бою…

Група "2"

20-й тур

23 червня (субота)

Вікторія (Луцький район) - НФК Колос (Іваничі) - 6:2 (1:1)

Голи: Бойко Андрій, 8; Тучкевич Андрій, 53; Баденчук Володимир, 70, 84; Єфремов Леонід, 77; Ольшевський Павло, 83 - Лисенко Дмитро, 20, 82

Попередження: Дячук Владислав, Рудик Денис, Тучкевич Андрій - Галета Ярослав

Арбітр: Журибіда Володимир, асистенти арбітра - Твердяк Микола, Лисиця Назарій

Торпедо (Копачівка) - Шахтар (Нововолинськ) - 0:1 (0:1)

Гол: Чопанюк Валентин, 24

Попередження: Кухаренко Ярослав, Бондарчук Тарас, Сироватка Володимир - Семиряк Іван

Арбітр: Шевчук Андрій, асистенти арбітра - Хомич Олена, Бас Назарій

Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор

Турія (Затурці) - Прип'ять (Любешів) - 3:0 (технічна поразка)