Вівторок, 24.04.2018, 04:59
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

Головна » 2016 » Серпень » 17 » ДИТЯЧА ЛІГА ВОЛИНІ
ДИТЯЧА ЛІГА ВОЛИНІ
10:17

 Група "А" (м. Луцьк, стадіон СНУ)

11-й тур

21 квітня (субота)

Адреналін-06 (Луцьк) - РДЮСШ Рожище - 1:4 (1:2)

Голи: Барболін Олександр, 3 - Відрінський Анатолій, 8; Федорук Владилав, 14; Федорук Валентин, 25, 26

Арбітри: Силюк Григорій, Секунда Сергій

Спостерігач арбітражу: Журибіда Віктор

 

Форвард-06 (Луцьк) - Олімпія (Княгининок) - 2:0 (1:0)

Голи: Собчак Роман, 5; Семенович Давид, 27

Попередження: Семенюк Артем (Олімпія)

Арбітри: Силюк Григорій, Нерубайло Денис, Секунда Сергій

Спостерігач арбітражу: Журибіда Віктор

 

 

Волинь-06-1 (Луцьк) - ФК Забороль - 13:0 (7:0)

Голи: Веселовський Дмитро, 2, 7, 11, 23, 29; Романюк Роман, 4, 9, 16, 21, 27; Літвіненко Артем, 15; Будь Богдан, 21, 28

Арбітри: Нерубайло Денис, Секунда Сергій

Спостерігач арбітражу: Журибіда Віктор

 

 

Волинь-06-2 (Луцьк) - ФК Олика - матч перенесено

 

 

12-й тур

21 квітня (субота)

Олімпія (Княгининок) - Адреналін-06 (Луцьк) - 1:0 (1:0)

Гол: Дігалевич Віталій, 13

Арбітри: Силюк Григорій, Секунда Сергій

Спостерігач арбітражу: Журибіда Віктор

 

ФК Забороль - Форвард-06 (Луцьк) - 0:2 (0:1)

Голи: Собчак Роман, 11; Лесняк Максим, 23

Арбітри: Нерубайло Денис, Секунда Сергій

Спостерігач арбітражу: Журибіда Віктор

 

 

РДЮСШ Рожище - Волинь-06-2 (Луцьк) - 1:3 (0:3)

Голи: Федорук Валентин, 20 (з пенальті) - Степанов Артем, 2; Возняк Захар, 5; Демчук Олег, 10

Попередження: Коваль Дмитро (РДЮСШ Рожище)

Арбітр: Нерубайло Денис

Спостерігач арбітражу: Журибіда Віктор

 

 

ФК Олика - Волинь-06-1 (Луцьк) - матч перенесено

 

 

Група "Б" (м. Луцьк, стадіон СНУ)

11-й тур

21 квітня (субота)

Ласка (Боратин) - Форвард-07 (Луцьк) - 0:3 (0:1)

Голи: Оличенко Богдан, 6, 10; Коломій Роман, 25

Арбітри: Силюк Григорій, Секунда Сергій

Спостерігач арбітражу: Журибіда Віктор

 

Волинь-07 (Луцьк) - Денді (Луцьк) - 1:0 (0:0)

Гол: Новосад Роман, 23 (автогол)

Арбітри: Силюк Григорій, Секунда Сергій

Спостерігач арбітражу: Журибіда Віктор

 

 

ДЮСШ №2 (Луцьк) - ФК Піддубці - 8:0 (2:0)

Голи: Гладишкевич Ілля, 8, 12; Серський Назар, 16, 20, 22; Кальчук Владислав, 18, 19; Поліщук Вадим, 25

Попередження: Супрунець Юрій (ФК Піддубці)

Арбітри: Нерубайло Денис, Секунда Сергій

Спостерігач арбітражу: Журибіда Віктор

 

 

12-й тур

21 квітня (субота)

Денді (Луцьк) - Ласка (Боратин) - 1:0 (1:0)

Гол: Сколенчук Михайло, 15

Арбітри: Силюк Григорій, Секунда Сергій

Спостерігач арбітражу: Журибіда Віктор

 

ФК Піддубці - Волинь-07 (Луцьк) - 0:7 (0:4)

Голи: Яремків Андрій, 2, 5, 7; Вічепольський Андрій, 14; Фик Денис, 25; Гончарук Юрій, 26, 28

Попередження: Теслюк Валерій (Волинь-07)

Арбітри: Силюк Григорій, Секунда Сергій

Спостерігач арбітражу: Журибіда Віктор

 

 

ДЮСШ Ківерці - ДЮСШ №2 (Луцьк) - 2:3 (1:1)

Голи: Возняк Максим, 8; Філюк Анатолій, 22 - Гладишкевич Ілля, 10; Романчук Максим, 18; Серський Назар, 26

Арбітри: Нерубайло Денис, Секунда Сергій

Спостерігач арбітражу: Журибіда Віктор

 

 

Група "В" (м. Ковель, ЗОШ №7)

11-й тур

21 квітня (субота)

ФЦ Ковель-Волинь-07 (Ковель) - ДЮСШ Ратне

Арбітри: Клімук Юрій, Котік Олексій

Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор

Час проведення матчу: 11:00 год

 

 

ДЮСШ Стара Вижівка - ДЮСШ Турійськ

Арбітри: Клімук Юрій, Котік Олексій

Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор

Час проведення матчу: 11:40 год

 

 

ДЮСШ Любомль - ДЮСШ Маневичі - матч перенесено

Арбітри: Клімук Юрій, Котік Олексій

Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор

 

 

ДЮСШ Ковель - Тайм (Ковель)

Арбітри: Клімук Юрій, Котік Олексій

Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор

Час проведення матчу: 14:40 год

 

 

12-й тур

21 квітня (субота)

ДЮСШ Ратне - ДЮСШ Любомль - матч перенесено

Арбітри: Клімук Юрій, Котік Олексій

Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор

 

 

ДЮСШ Маневичі - ФЦ Ковель-Волинь-06 (Ковель)

Арбітри: Клімук Юрій, Котік Олексій

Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор

Час проведення матчу: 10:20 год

 

 

ДЮСШ Турійськ - ФЦ Ковель-Волинь-07 (Ковель)

Арбітри: Клімук Юрій, Котік Олексій

Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор

Час проведення матчу: 13:00 год

 

 

Тайм (Ковель) - ДЮСШ Стара Вижівка

Арбітри: Клімук Юрій, Котік Олексій

Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор

Час проведення матчу: 13:40 год

 
 

Група "Г" (м. Нововолинськ, НВК №1-колегіум)

11-й тур

21 квітня (субота)

Шахтар (Нововолинськ) - Юніор (Мар'янівка) - 1:0 (0:0)

Гол: Іщик Даніїл, 16

Арбітри: Лисиця Назарій, Глинюк Віктор

Спостерігач арбітражу: Школьний Ігор

 

 

КДЮСШ Горохів - BRW-ВІК-08 (Володимир-Волинський) - 6:0 (2:0)

Голи: Ляшук Микола, 12, 17, 23; Дорощук Артем, 13, 22; Камінський максим, 25

Арбітри: Лисиця Назарій, Глинюк Віктор

Спостерігач арбітражу: Школьний Ігор

 

 

ДЮСШ Локачі - ДЮСШ Іваничі

Арбітри: Лисиця Назарій, Глинюк Віктор

Спостерігач арбітражу: Школьний Ігор

Час проведення матчу: 13:00 год

 

 

BRW-ВІК-07 (Володимир-Волинський) - ДЮФК Волинь (Нововолинськ)

Арбітри: Лисиця Назарій, Глинюк Віктор

Спостерігач арбітражу: Школьний Ігор

Час проведення матчу: 13:40 год

 

 

12-й тур

21 квітня (субота)

ДЮФК Волинь (Нововолинськ) - КДЮСШ Горохів - 1:0 (0:0)

Гол: Панафідін Антон, 22

Арбітри: Лисиця Назарій, Глинюк Віктор

Спостерігач арбітражу: Школьний Ігор

 

 

ДЮСШ Іваничі - ДЮСШ Володимир-Волинський р-н - 0:8 (0:2)

Голи: Морозюк Петро, 8, 22; Морозюк Максим, 9, 17, 28; Семенюк Олександр, 20, 27; Шевчук Юрій, 21

Арбітри: Лисиця Назарій, Глинюк Віктор

Спостерігач арбітражу: Школьний Ігор

 

 

Юніор (Мар'янівка) - ДЮСШ Локачі - 5:2 (2:2)

Голи: Калитка Антон, 3, 27; Протальчук Ілля, 5; Деркач Станіслав, 23; Магурчак Ілля, 29 - Патапчук Артем, 8; Вакарєв Владислав, 10

Арбітри: Лисиця Назарій, Глинюк Віктор

Спостерігач арбітражу: Школьний Ігор

 

 

BRW-ВІК-08 (Володимир-Волинський) - Шахтар (Нововолинськ)

Арбітри: Лисиця Назарій, Глинюк Віктор

Спостерігач арбітражу: Школьний Ігор

Час проведення матчу: 12:20 год

 

 

12-й тур пропускає: Камінський Максим (КДЮСШ Горохів)

 

 
  Бомбардири:
15 - Тимошевич Володимир (Волинь-06-2)
   12 - Махіборода Юрій (КДЮСШ Горохів)
      11 - Беренюк Єгор (Волинь-05-2), Даценко Анатолій (Шахтар), Зусько Роман (Форвард-07)
 
 
     
 
Переглядів: 17605 | Додав: volynfootball | Рейтинг: 4.2/13 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар
«  Серпень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Рада регіонів ФФУ
  • ФФ Луцького району

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2018Створити безкоштовний сайт на uCoz