Понеділок, 01.06.2020, 23:36
АСОЦІАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

Головна » 2018 » Лютий » 23 » НОВИНИ
НОВИНИ
22:12

 З 20 березня 2020 року Асоціація футболу Волині активно долучається до надання допомоги координаційному штабу в подоланні поширення коронавірусу (COVID-19) на території Волинської області, а саме:

1). підвоз автотранспортом Асоціації футболу Волині працівників державних організацій, які забезпечують життєдіяльність регіону під час дії карантину;

2). спільно з координаційним центром по боротьбі з захворюванням на коронавірус (COVID-19) Луцької міської ради доставка продуктових наборів пільговим категоріям громадян, що опинилися у скрутних життєвих обставинах;

3). фінансова допомога Волинській обласній благодійній місії «Надія» Волинської обласної клінічної лікарні;

4). в процесі розробки план по допомозі та підтримці ветеранів футболу.

 

ЗВЕРНЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ ФУТБОЛУ

Дорогі вболівальники, футболісти, тренери й уся футбольна спільното України!

На жаль, останні новини, що надходять із різних регіонів України та світу, дуже невтішні. Попри героїчні зусилля медиків, громадськості та керівництва різних країн, COVID-19 стрімко поширюється.

Як наслідок, тривалість карантину в нашій державі подовжено на тривалий період. Необхідність таких заходів, попри всі їхні неприємні обмеження для нашого з вами повсякденного життя, є очевидною. Адже тільки так можна мінімізувати ризик масового зараження, що несе серйозні загрози для здоров’я та життя багатьох людей. А саме життя і здоров’я є найбільшою цінністю, якою в ситуації, що склалася, не маємо права нехтувати.

Усі ми чудово розуміємо, що цей період є надзвичайно складним і для українського футболу, і для європейського футболу загалом. Важкими будуть і його наслідки в майбутньому. Особливо неприємною є невідомість, з якою довелося зіткнутися, адже ніхто наразі не знає, як довго триватиме пандемія та якими будуть її остаточні масштаби. Але в силах кожного з нас зробити так, щоб спільно вийти переможцями з надскладного поєдинку з COVID-19.

По-перше, це дотримання базових рекомендацій медиків, які допоможуть мінімізувати ризик захворювання. По-друге, це посильна допомога тим, хто зараз на передовій у боротьбі зі страшним вірусом, — нашим відважним медикам, зокрема, транспортом, наборами особистого захисту тощо. Крім того, це турбота про наших ветеранів футболу літнього віку, які цього потребують, по всій Україні. Надзвичайно вдячний обласним асоціаціям футболу, які долучилися до ініціативи УАФ та вже організували оперативні штаби надання допомоги тим, хто цього потребує. Ми спільно продовжуємо діяти на цьому важливому напрямку. Обережність, відповідальність та турбота мають стати основою нашого життя в умовах карантину. Тільки за цієї умови ми залишимося здоровими, сильними й переможцями у двобої з недугом.

Решту проблем ми обов’язково вирішимо тоді, коли відступить основна загроза. Також спільно і єдиною командою! І разом будемо насолоджуватися цікавими футбольними миттєвостями на наших стадіонах, разом будемо радіти новим перемогам українських клубів і національних збірних!

Бережіть себе й будьте здорові! Слава Україні!

З повагою, президент Української асоціації футболу, член Виконкому УЄФА

Андрій Павелко

 

АНДРІЙ ПАВЕЛКО: «УПЕВНЕНИЙ, ЩО АНДРІЙ ШЕВЧЕНКО ПРОДОВЖИТЬ РОБОТУ ЗІ ЗБІРНОЮ УКРАЇНИ»

Фото Павла Кубанова

Президент Української асоціації футболу, член Виконкому УЄФА Андрій Павелко став гостем телепрограми «Великий футбол», де розповів, зокрема, про стан справ у зв’язку із призупиненням змагань через епідемію коронавірусу та поділився думками щодо можливого розвитку подій.

— На початку березня ви брали участь у Конгресі УЄФА в Амстердамі, були присутні там під час жеребкування Ліги націй. Ми знаємо, що в керівників національних асоціацій Сербії та Швейцарії згодом було виявлено коронавірус. Тому після повернення до України всі члени нашої делегації мали здати тест…

— Так, дійсно. В Амстердамі відбувся дуже важливий конгрес, обговорювалося багато питань, що стосуються майбутнього європейського футболу. На жаль, пізніше стало відомо, що двоє моїх колег з асоціацій інших країн отримали позитивні результати тестів на коронавірус. Ми тримаємо з ними контакт. Буквально сьогодні я розмовляв із головою сербської національної асоціації. Славіша Кокеза вже одужує, і, я впевнений, із ним усе буде добре.

Уся наша делегація, що брала участь у Конгресі УЄФА, після повернення з Амстердама також здала тести на коронавірус. Результати негативні.

— Ви мали все необхідне для проведення тестів?

— Ми заздалегідь закупили необхідні тести для членів збірних команд. Адже на збір, зокрема, мали прибути легіонери національної збірної.

— Щодо відеоконференції УЄФА, на якій було ухвалено рішення про перенесення Євро-2020 на 2021 рік. Які варіанти розглядалися, чи обговорювався варіант узагалі скасувати Євро чи можливість провести його в раніше зазначені терміни?

— Таку відеоконференцію за участю всіх 55-ти національних асоціацій було проведено вперше. Керівництво УЄФА в особі президента Александера Чеферіна та генерального секретаря Теодора Теодорідіса відразу повідомило, що перенесення турніру є єдиним можливим варіантом. Усі асоціації одностайно підтримали рішення провести Євро у 2021 році, майже в той самий термін, що планувалося цього року.

— Чи розглядалися інші варіанти, наприклад, проведення турніру взимку, та чи залишиться тією самою його формула?

— Інші варіанти навіть не розглядалися. Що ж до формату турніру, то він зберігається, учасники залишаються ті самі, зокрема, й збірна України.

— А як щодо преміальних за успішний виступ у відбірному турнірі Євро-2020? Ви раніше анонсували рекордні в історії збірної виплати…

— Ми пишаємося нашою національною збірною, яка успішно виступила у кваліфікаційному турнірі. На сьогоднішній день премію вже виплачено, і вона є рекордною в історії українського футболу. З урахуванням податків гравці та тренери отримали загалом чотири мільйони доларів США.

Фото Павла Кубанова

— Як були розподілені ці кошти?

— Я назвав загальну суму, а розподілена вона була всередині колективу, цим займався тренерський штаб разом із капітаном команди.

Нашою головною метою було забезпечити, щоб із цієї суми були сплачені всі податки та щоб гравці та тренери отримали заслужену, зароблену чесною працею винагороду.  

— А як щодо національних чемпіонатів, які перспективи їхнього завершення?  

— Під час відеоконференції було жваве обговорення цієї теми. Ми постійно спілкуємося з колегами з інших країн, обмінюємося інформацією, підтримуємо один одного. Європейський футбол уперше зустрівся з таким викликом, і ми маємо із честю вийти із цієї ситуації, зберегти гру, а також життя та здоров’я гравців, тренерів, рефері, уболівальників. Аби футбол, пройшовши це випробування, став сильнішим.

— Та все ж, які є робочі варіанти щодо завершення національних турнірів, якими термінами оперує УЄФА?

— Створено робочу групу, яка відстежує розвиток ситуації з розповсюдженням коронавірусу. Розробляються кілька варіантів подальшого розвитку подій, які передбачають завершення єврокубкових турнірів, Ліги чемпіонів та Ліги Європи, а також національних змагань.

— Які дати для завершення цих турнірів є остаточними?

— Сьогодні називати якісь дати чи давати прогнози — невдячна справа. Усе залежатиме від того, як розвиватиметься загальна ситуація в Європі. Але головна мета полягає в тому, щоб усе-таки зробити так, щоб національні чемпіонати поновилися та були дограні.

Перенесення Євро-2020 на наступний рік насамперед і мало на меті забезпечити дати для того, щоб завершити національні турніри.

— Які ваші прогнози — перенесення Євро на наступний рік може піти нашій збірній на користь?

— Порівнювати національну команду, яка є зараз, із тією, яка буде наступного року, — це також невдячна справа. Молоді гравці можуть розвинути свої найкращі якості та за рік стати відкриттям турніру, можуть відновитися наші лідери, які наразі травмовані. Але казати зараз, буде це краще чи гірше для нас, є неправильним. Футбол уперше отримав такий стрес. Я сподіваюся, що ми впораємося з ним.

— Враховуючи перенесення Євро на рік, яка зараз ситуація з пролонгацією контракту з головним тренером національної збірної Андрієм Шевченком?

— Думаю, відповідь на це запитання є очевидною, адже й уболівальникам, і гравцям команди неможливо зараз уявити національну збірну без Андрія Шевченка. Рішення напрошується, але оголошено про це буде лише тоді, коли контракт буде офіційно пролонговано. Я впевнений, що ситуація вирішиться позитивно, і наша збірна буде готуватися до Євро у 2021 році в повному складі на чолі з Андрієм Шевченком.

Фото Павла Кубанова

— Найближчі товариські матчі збірної, із Францією та Польщею, скасовано. А яка ситуація з поєдинками, що планувалися на кінець травня — початок червня?

— Зараз прогнози робити складно. Але УЄФА вже переніс усі березневі товариські матчі на червень, те саме стосується й поєдинків плей-офф Ліги націй. Якщо відкриються дати ФІФА, ми будемо вести перемовини з тими національними асоціаціями, з якими вже маємо домовленості про матчі.

Але пріоритетом буде насамперед дограти національний чемпіонат, якщо вікно буде занадто вузьким, перевагу буде віддано клубним змаганням.

— Зараз очевидно, що карантин, оголошений в Україні до 3 квітня, буде продовжено...

— Це реалії нашого життя, і ми маємо їх сприймати. Обов’язок кожного з нас — дотримуватися рекомендацій владних структур, допомагати хто чим може, брати участь у житті країни.

— Якщо ситуація з коронавірусом не буде покращуватися протягом тривалого часу, можливе взагалі припинення поточного чемпіонату України. Як ви ставитеся до такого варіанту?

— Це питання може стосуватися не тільки України, а й усієї Європи. Зараз ми в УЄФА займаємо чітку позицію — національні турніри мають бути дограні. Спортивний принцип має бути визначальним, і ми повинні зробити все, щоб чемпіонати були завершені.

В УЄФА розглядався варіант зіграти деякі стадії плей-офф єврокубків з одного матчу, але все ж таки керівництво союзу сподівається дограти й ці турніри також.

— Чи були звернення до УАФ від клубів із приводу можливого замороження чи зменшення зарплат футболістів?

— Ми тримаємо зв’язок із клубами і Прем’єр-ліги, і першої та другої ліги. Це питання стосується також УПЛ і ПФЛ та профсоюзу футболістів. Як стверджують юристи, ситуація з коронавірусом не є форс-мажорною обставиною, яка передбачена контрактами гравців, але наслідки пандемії вже можуть бути в майбутньому визнані форс-мажором.

Ця ситуація стосується не тільки футболу. Ми бачимо, що відбувається в економіці країни, й уряд вживає відповідні заходи.

— Є думка, що 23-й тур УПЛ не варто було проводити без глядачів, а доцільно було його взагалі перенести.

— Ми не знаємо, які будуть дати для завершення чемпіонату, саме одного туру могло не вистачити, щоб встигнути його дограти. До того ж на той час ми не були обмежені рішеннями державних органів, а футболісти мали виконувати контрактні обов’язки.

— Зараз представники багатьох клубів намагаються зробити внесок у боротьбу з пандемією. УАФ має спонсорів, чи планують вони брати в цьому участь?

— Я хочу подякувати керівництву всіх клубів, зокрема, «Шахтаря», «Олександрії», «Колосу», «Десни», «Ворскли» та інших, які роблять такі вчинки. Ми бачимо, як люди, що виконують важливу соціальну місію з розвитку футболу, у важкий для країни час не лишаються осторонь. У Харкові Олександр Ярославський, футбольна людина, очолив відповідний штаб.

УАФ також зараз не стоїть осторонь. У нас є 26 регіональних асоціацій, й усі вони зараз передали свій автотранспорт у розпорядження штабів, створених в областях для боротьби з розповсюдженням коронавірусу. Також керівництво УАФ сьогодні ухвалило рішення допомогти одній із київських клінік в облаштуванні кімнат з апаратами штучної вентиляції легенів. Продовжуємо шефство над нашими сусідами — військовим шпиталем, ми передаємо в його розпорядження весь автотранспорт УАФ. Також будемо стежити за станом здоров’я ветеранів футболу, які досягли поважного віку, та за потреби допомагати їм.

Мені дуже приємно, що такі люди, як Володимир Єзерський, Мирон Маркевич, є гідним прикладом і вже матеріально допомагають у боротьбі з пандемією. Українська асоціація футболу зробить усе, що від неї залежить, щоб допомогти країні в такий час.

— На 7 квітня було заплановано вибори президента УПЛ, чого тепер можна очікувати, виходячи із ситуації, що склалася?

— Це вирішуватимуть клуби та Дирекція УПЛ. Очевидно, вибори будуть перенесені на більш пізній термін, коли вони будуть доцільними. Що ж до можливих кандидатів, наскільки мені відомо, Томас Грімм не має наміру балотуватися на новий термін. Будемо очікувати, що клуби визначаться, яким вони бачать своє майбутнє.

Фото прес-служби УАФ

— Якщо відволіктися від теми пандемії, 2020 рік розпочинався загалом непогано, зокрема нарешті в нашому футболі запрацювала система VAR. Як ініціатор її введення, чи задоволені ви першими підсумками її роботи?

— Я задоволений тим, що тепер, коли VAR працює на матчі, усі спокійні та впевнені, що все буде об’єктивно. Але це тільки перший крок, й уже помітно, наскільки позитивно це нововведення сприйняли клуби. Деякі з них навіть запропонували допомогу у придбанні додаткового обладнання.

Можу підтвердити, що чернігівська «Десна» запропонувала придбати повністю обладнаний, сертифікований ФІФА, FIFPRO та IFAB спеціальний автомобіль для системи VAR. Його вартість — близько 300 тис. євро. Ще один автомобіль запропонував придбати один із наших партнерів — компанія, яка опікується чистотою матчів, співпрацюючи з Комітетом з етики та чесної гри УАФ. Загалом, з урахуванням одного наявного автомобіля, це дасть нам три авто, які забезпечать технічну можливість використовувати систему VAR на шести матчах у кожному турі.

 

КУБОК АСОЦІАЦІЇ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ-2020 - НА СТАРТ!

Група "А"

2-й тур

15 березня (неділя)

НФК Боратин - Агропродукт (Горохів) - 1:0 (0:0)

Гол: Бурковський Дмитро, 70

Попередження: Москвич Роман (НФК Боратин)

Арбітр: Бас Назарій, асистенти арбітра - Журибіда Володимир, Кузьмич Ярослав

Спостерігач арбітражу: Школьний Ігор

 

3-й тур

14 березня (субота)

НФК Боратин - Фенікс-ЛНТУ (Луцьк) - 0:0 (0:0)

Нереалізований пенальті: Бортник Максим, 68 (НФК Боратин) (воротар)

Попередження: Біліч Дмитро, Зюльков Генадій, Баранович Костянтин (усі - НФК Боратин)

Арбітр: Дмитрук Богдан, асистенти арбітра - Журибіда Володимир, Хомич Олена

Спостерігач арбітражу: Школьний Ігор

 

 

Агропродукт (Горохів) - Колос (Ківерці) - 4:1 (1:0)

Голи: Скопик Олександр, 34, 50, 85; Ейсмонт Владислав, 82 - Бабич Давид, 67

Попередження: Марцьоха Андрій (Агропродукт)

Арбітр: Журибіда Володимир, асистенти арбітра - Дмитрук Богдан, Хомич Олена

Спостерігач арбітражу: Школьний Ігор

 

Група "Б"

2-й тур

10 березня (вівторок)

Волинь U-17 (Луцьк) - ФЦ Ковель-Волинь (Ковель) - 0:4 (0:2)

Голи: Сісей Момоду, 3; Мороз Петро, 6; Ющук Артем, 53; Тарасюк Станіслав, 53 (з пенальті)

Попередження: Папко Тарас, Розгон Ілля, Борщевич Максим, Теслюк Денис - Сквіра Олег, Корнійчук Сергій, Копелюк Андрій

Арбітр: Шевчук Андрій, асистенти арбітра - Клімук Юрій, Горун Валерій 

Спостерігач арбітражу: Троцюк Олександр

 

12 березня (четвер)

Шацьке УДЛГ (Шацьк) - АСК Забороль - 0:5 (0:2)

Голи: Ткаченко Сергій, 18; Тележинський Віталій, 32; Шелест Петро, 61; Симонович Вадим, 75; Ткачук Андрій, 87

Попередження: Кедик Ігор, Гомза Іван, Антипов Тарас - Шелест Петро, Симонович Вадим

Арбітр: Шевчук Андрій, асистенти арбітра - Гарасимків Василь, Горун Валерій

Спостерігач арбітражу: Троцюк Олександр

 

 

3-й тур

15 березня (неділя)

Волинь U-17 (Луцьк) - АСК Забороль - 1:4 (0:2)

Голи: Кісілюк Владислав, 49 - Тележинський Віталій, 1, 16; Симонович Вадим, 55; Жигулін Дмитро, 84

Попередження: Бейчук Дмитро, Папко Тарас (обидва - Волинь U-17)

Арбітр: Журибіда Володимир, асистенти арбітра - Бас Назарій, Кузьмич Ярослав 

Спостерігач арбітражу: Школьний Ігор

 

ФЦ Ковель-Волинь (Ковель) - Шацьке УДЛГ (Шацьк)

 Бомбардири:
3 - Скопик Олександр (Агропродукт), Тележинський Віталій (АСК Забороль)

 

 Конференція ФФВ
27 листопада (середа) 2019 року відбулася звітна Конференція ФФВ в приміщенні Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти, на якій було заслухано звіт Голови ФФВ, Виконавчого комітету ФФВ та перейменовано ГС "Федерація футболу Волині" в ГС "Асоціація футболу Волині" згідно вимог УАФ.

 

 

 

КУБОК ВОЛИНІ 2019/2020 рр.

Попередній етап

10 листопада (неділя)

Будівельник (Маневичі) - Турія (Затурці) - 5:0 (2:0)

Голи: Мізюк Богдан, 20, 66, 75; Велігурський Дмитро, 30; Оліферчук Олександр, 51

Попередження: Шилак Іван (Будівельник)

Арбітр: Гоза Руслан, асистенти арбітра - Якимчук Юрій, Силюк Григорій

Спостерігач арбітражу: Сарнавський Ігор

 

Прип'ять (Любешів) - ФК Мар'янівка - 8:1 (5:1)

Голи: Цяк Олександр, 12; Солов'янчик Богдан, 19, 25, 41, 50; Крисько Олександр, 39; Губарик Едуард, 80; Черевко Єгор, 87 - Курілко Вадим, 23

Попередження: немає

Арбітр: Лищук Михайло, асистенти арбітра - Байцим Анатолій, Коніщук Тарас

Спостерігач арбітражу: Байцим Андрій

 

ФК Олика - АСК Забороль - 0:2 (0:1)

Голи: Дмитрук Ігор, 41, 48

Попередження: Якубу Зекерія (АСК Забороль)

Арбітр: Журибіда Володимир, асистенти арбітра - Леончук Олександр, Горун Валерій

Спостерігач арбітражу: Школьний Ігор

 

 

Луцькі футболісти завоювали Кубок України 40+ Футбольна команда з Луцька стала переможницею Кубку України 40+ пам'яті Юрія Войнова.

Так, команда "Ветеран-Лучеськ" перемогла всіх суперників у кубку України 40+ пам'яті Юрія Войнова (11х11).

У півфіналі наші земляки перемогли команду "Нива" з Київської області 3:1.
У фіналі команда з міста Луцька у серії пенальті здолали Аркадію Аваль з Одеси 3:1 (основний час рахунок 1:1).

Керівники команди "Ветеран-Лучеськ": Чорнуха Ігор Вікторович та Кохановський Василь Степанович, начальник команди - Гетьман Василь Михайлович.

Нагородження переможців проводили легенди українського футболу Андрій Біба та Володимир Мунтян.

 

 

 

 "Луцьксантехмонтаж №536" - володар Суперкубка Волині 2019 року!

28 серпня (середа) 2019 року о 18:00 год на стадіоні "Авангард" (м. Луцьк, пр. Перемоги, 7А) відбувся матч за Суперкубок Волині з футболу 2019 року між командами "Вотранс" Луцьк (Чемпіон Волині 2018/2019 рр.) та "Луцьксантехмонтаж №536" Луцьк (володар Кубка Волині 2018/2019 рр.)

Вотранс (Луцьк) - Луцьксантехмонтаж №536 (Луцьк) - 0:1 (0:1)

Гол: Кодлубай Олег, 38

Нереалізований пенальті: Неделюк Олександр, 90+5 (ЛСТМ №536) (поперечина)

Попередження: Котюн Євген, Герасимюк Олег - Олійник Василь, Гладун Богдан

Арбітр: Журибіда Володимир, асистенти арбітра - Кузьмич Ярослав, Леончук Олександр

Спостерігач арбітражу: Школьний Ігор

 

 

Переглядів: 13496 | Додав: volynfootball | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 1
0
1 bratchykroma   [Матеріал]
Волинський футбол - це канал в якому, актуальна інформація всіх федерацій Волинської області по:
 • Турнірних Таблицях,
 • Календарях,
 • Матчах,
 • Новинах,
 • Оренда Полів,
 • Пошук Команд для Тренувальних Матчів
 • та багато цікавого...


Цитата
https://t.me/volynfootball


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар
«  Лютий 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728

Партнери
 • Українська асоціація футболу
 • Комітет арбітрів УАФ
 • Пошук

 • Copyright MyCorp © 2020Створити безкоштовний сайт на uCoz