Середа, 22.05.2019, 17:10
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

Головна » 2018 » Лютий » 23 » НОВИНИ
НОВИНИ
22:12

Жеребкування Кубка Волині 2018/2019 рр.!

23 травня (четвер) об 11:00 год на стадіоні "Авангард" (м. Луцьк, пр. Перемоги, 7А) відбудеться жеребкування 1/8 розіграшу Кубка Волині.

Запрошуються офіційні представники команд-учасниць.

 

ДЮФЛ Волині 2018/2019 рр.

ДИТЯЧА ЛІГА (2007-2008 рр.н.)

м. Ковель 18.05 (субота), школа №7

09:30 ФЦ Ковель-Волинь-08 - ДЮСШ Стара Вижівка 

10:30 ДЮСШ Маневичі - ФЦ Ковель-Волинь-08

11:10 ДЮСШ Стара Вижівка - ДЮСШ Ковель

12:00 Тайм - ДЮСШ Маневичі

м. Луцьк 18.05 (субота) 

09:00 Волинь-07 - Денді

09:30 Адреналін - ДЮСШ №2

10:00 ФК Забороль - Олімпія

10:30 ДЮСШ №2 - Олімпія

11:00 Адреналін - ФК Забороль

Волинь-08-1 - Вотранс-08 (20-23.05)

ДЮСШ №2 - Волинь-08-2 (20-23.05)

ДЮСШ Ківерці - Вотранс-07 (20-23.05)

 

м. Нововолинськ 18.05 (субота) 

 

ПЕРША ЛІГА (2003-2004 рр.н.)

Група "А"

Волинь - КДЮСШ Горохів (22.05 ср 16:00 год, с. Дачне Ківерцівського району)

РДЮСШ Рожище - ФК Забороль (22.05 ср 17:00 год)

Група "Б"

Турія - ФЦ Ковель-Волинь (21.05 вт 17:00 год)

 

ДРУГА ЛІГА (2005-2006 рр.н.)

Група "А"

Форвард - ДЮСШ Ківерці (23.05 чт 16:00 год, с. Гірка Полонка Луцького району)

Волинь-06 - ФК Цумань (21.05 вт 16:00 год, м. Луцьк, стадіон ДЮФШ "Волинь", вул. Дубнівська)

 

Група "Б"

ФК Гірка Полонка - КДЮСШ Горохів (25.05 сб)

Олімпія - ФК Гірка Полонка (20.05 пн 17:00 год)

 

Група "В"

13 тур

37. ФК Камінь-Каширський - ФЦ Ковель-Волинь (22.05 ср, 16:00 год)

38. Прип'ять - ДЮСШ Ковель (23.05 чт, 16:00 год)

39. ДЮСШ Шацьк - Тайм (22.05 ср 17:30 год)

ДЮСШ Стара Вижівка - пропускає

14 тур

40. ДЮСШ Ковель - ФК Камінь-Каширський (28.05 вт)

41. ФЦ Ковель-Волинь - ДЮСШ Стара Вижівка (29.05 ср)

42. Тайм - Прип'ять

Перенесені матчі:

ФЦ Ковель-Волинь - Тайм (пн 27.05)

Прип'ять - ФЦ Ковель-Волинь (чт 30.05)

 

Група "Г"

Любомль - Ладомир WU (23.05 чт 16:00 год)

 

 

 

 ЗАСІДАННЯ КОМІТЕТУ З ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ ФФВ

КУБОК ВОЛИНІ

Попередній етап

15 травня (середа)

Турія (Затурці) - Прип'ять (Любешів)

ДП Шацьке УДЛГ (Шацьк) - НФК Колос (Іваничі)

ФК Мар'янівка - ФК Камінь-Каширський

 

 

Турнір пам'яті професора В.І.Завацького (с. Піддубці Луцького району)

1/2 фіналу

29 березня (п'ятниця)

Луцьксантехмонтаж №536 (Луцьк) - Маяк (Сарни) - 1:0 (0:0)

Гол: Кабанов Тарас, 75

Попередження: Пушкарчук Андрій, Ольшевський Дмитро - Якимчук Роман, Василенко Олег, Тимошицький Андрій

Арбітр: Бас Назарій, асистенти арбітра - Леончук Олександр, Ярмощук Роман

Спостерігач арбітражу: Школьний Ігор

 

ОДЕК (Оржів) - ФЦ Ковель-Волинь (Ковель) - 5:0 (1:0)

Голи: Таргоній Павло, 32; Трофімчук Михайло, 52; Мучак Іван, 63 (з пенальті); Варварук Тарас, 64; Кошка Олег, 71

Попередження: Лукашук Андрій, Федчук Олексій (обидва - ФЦ Ковель-Волинь)

Арбітр: Шевчук Андрій, асистенти арбітра - Галинець Віктор, Кир'янчук Тарас

Спостерігач арбітражу: Кучер Олег

 

Матч за 3-є місце

30 березня (субота)

Маяк (Сарни) - ФЦ Ковель-Волинь (Ковель) - 1:2 (1:2)

Голи: Хлібович Ігор, 37 - Тарасюк Станіслав, 27; Ющук Артем, 42

Попередження: немає

Арбітр: Приймачук Андрій, асистенти арбітра - Дрикін Владислав, Фірсов Максим

 

ФІНАЛ

Луцьксантехмонтаж №536 (Луцьк) - ОДЕК (Оржів) - 3:5 (2:3)

Голи: Кабанов Тарас, 2 (з пенальті); Кодлубай Андрій, 19; Красномовець Юрій, 85 (автогол) - Фесенко Андрій, 8; Кошка Олег, 32; Капустинський Юрій, 39, 55; Таргоній Павло, 90+3

Попередження: Олійник Василь, Чепура Юрій, Горщарук Дмитро (обидва - ЛСТМ №536)

Арбітр: Журибіда Володимир, асистенти арбітра - Юхименко Михайло, Ярмощук Роман

Спостерігач арбітражу: Школьний Ігор

 

Кращі гравці:

Каденський Юрій (ОДЕК)

Кабанов Тарас (ЛСТМ №536)

Шафранюк Роман (ФЦ Ковель-Волинь)

Алімов Ігор (Маяк)

 

 

 

 КУБОК ФЕДЕРАЦІЇ-2019

1/2 фіналу

30 березня (субота)

ДП Шацьке УДЛГ (Шацьк) - ПТУ №27 (Берестечко) - 0:3

Арбітр: Секунда Сергій, асистенти арбітра - Журибіда Володимир, Бугайчук Сергій

Спостерігач арбітражу: Школьний Ігор

 

 

НФК Боратин - Адреналін U-19 (Луцьк) - 4:1 (4:0)

Голи: Бортник Максим, 4; Степанов Роман, 7, 45; Біліч Дмитро, 18 - Поліщук Ілля, 48

Попередження: Біліч Дмитро, Козачок Владислав, Гаврилюк Владислав, Рижановський Андрій - Гладун Богдан, Пушкарчук Назар

Арбітр: Шевчук Андрій, асистенти арбітра - Кузьмич Ярослав, Леончук Олександр

Спостерігач арбітражу: Савчук Анатолій

 

Фінал

31 березня (неділя)

НФК Боратин - ПТУ №27 (Берестечко) - 2:1 (1:1)

Голи: Степанов Роман, 14; Воробей Роман, 88 - Ейсмонт Владислав, 18

Попередження: Гаврилюк Владислав, Степанов Роман, Казьмирук Микола, Воробей Роман

Арбітр: Журибіда Володимир, асистенти арбітра - Секунда Сергій, Бугайчук Сергій

Спостерігач арбітражу: Школьний Ігор

 

 

 ДЮФЛ Волині 2018/2019 рр.

ПЕРША ЛІГА (2003-2004 рр.н.)

Група "А"

 

Група "Б"

23-25 жовтня (5 тур)

13. ДЮСШ Любомль - Турія

14. ФК Олика - ФЦ Ковель-Волинь

15. ФК Камінь-Каширський - ФК Люблинець

 

ДРУГА ЛІГА (2005-2006 рр.н.)

Група "А"

23-25 жовтня (5 тур)

13. Форвард - ДЮСШ Маневичі

14. ФК Цумань - Волинь-06 (вт 23.10 16:30 год)

15. Адреналін - ДЮСШ Ківерці

 

Група "Б"

23-25 жовтня (5 тур)

9. ДЮСШ №2 - ФК Забороль

10. КДЮСШ Горохів - РДЮСШ Рожище

 

Група "В"

23-25 жовтня (5 тур)

13. ДЮСШ Шацьк - ДЮСШ Ковель

14. Прип'ять - ФЦ Ковель-Волинь

15. ФК Камінь-Каширський - ДЮСШ Стара Вижівка

Тайм-ДЮСШ - пропускає

 

Група "Г"

5 тур

 

 

ДИТЯЧА ЛІГА (2007-2008 рр.н.) (початок - 22 вересня)

Група "А" (м. Луцьк)

1. ДЮСШ №2 Луцьк

2. "Волинь-08-1" Луцьк

3. ФК "Забороль"

4. "Адреналін" Луцьк

5. "Олімпія" Княгининок

6. "Вотранс-08" Луцьк

7. "Волинь-08-1" Луцьк

 

Група "Б" (м. Луцьк)

1. "Волинь-07" Луцьк

2. "Вотранс-07" Луцьк

3. ДЮСШ Ківерці

4. РДЮСШ Рожище

5. КДЮСШ Горохів

6. ФК "Цумань"

7. "Денді" Луцьк

 

Група "В" (м. Ковель)

1. ДЮСШ Стара Вижівка

2. ДЮСШ Маневичі

3. ДЮСШ Ратне

4. "Видра" Видраниця

5. ДЮФК "Тайм" Ковель

6. ФЦ "Ковель-Волинь-07" Ковель

7. "Прип'ять" Любешів

8. ФЦ "Ковель-Волинь-08" Ковель

9. ДЮСШ Ковель

10. ФК "Дубове"

 

Група "Г" (м. Нововолинськ)

1. ДЮФК "Волинь-07" Нововолинськ

2. ДЮФК "Волинь-08" Нововолинськ

3. "Шахтар" Нововолинськ

4. ДЮСШ Локачі

5. ДЮСШ Любомль

6. ДЮСШ Володимир-Волинський район

7. "ДЮСШ-ВІК-07" Володимир-Волинський

8. "ДЮСШ-ВІК-08" Володимир-Волинський

 

 

 

"Луцьксантехмонтаж №536" - володар Суперкубка Волині 2018 року!

24 серпня (п'ятниця) 2018 року о 17:00 год в с. Підгайці Луцького району відбувся матч за Суперкубок Волині з футболу 2018 року між командами "Луцьксантехмонтаж №536" Луцьк (Чемпіон Волині 2017/2018 рр.) та ФЦ "Ковель-Волинь" Ковель (володар Кубка Волині 2017/2018 рр.)

Луцьксантехмонтаж №536 (Луцьк) - ФЦ Ковель-Волинь (Ковель) - 3:1 (2:0)

Голи: Кодлубай Андрій, 25; Махнюк Ігор, 32; Кабанов Тарас, 67 - Тарасюк Станіслав, 75

Попередження: Прощерук Олександр, Ярмощук Олександр (обидва - ЛСТМ №536)

Арбітр: Секунда Сергій, асистенти арбітра - Дмитрук Богдан, Юхименко Михайло

Спостерігач арбітражу: Школьний Ігор

 

 

 

Переглядів: 7949 | Додав: volynfootball | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0

Календар
«  Лютий 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Футбольний магазин "RABONA"

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2019Створити безкоштовний сайт на uCoz