Меню сайту

Головна » 2018 » Лютий » 23 » НОВИНИ
НОВИНИ
22:12

На фото: бронзові призери змагань з «Волині-02» та четверта команда ліги – «Люблинець».

ФК «ЛЮБЛИНЕЦЬ» ПЕРЕМАГАЄ У ПЕРШІЙ ЛІЗІ ДЮФЛ ВОЛИНІ

Пройшовши у останніх етапах дві команди «Волині», діти з Ковельського району несподівано перемагають у змаганнях цього сезону.

Початок для підопічних Дмитра Трефіловського та Сергія Богунова з «Волині-03» був більш ніж оптимістичним – уже на 12-й хвилині гри Дмитро Савчук відкрив рахунок у грі. Утім, голи Дмитра Поліщука та Валентина Фурдика дозволили юнакам з «Люблинця» ще до перерви перевернути все у матчі з ніг на голову. А у подальшій нервовій грі, під час якої один з головних бомбардирів «Волині» Денис Теслюк отримав червону картку та достроково залишив поле, підопічні Юрія Мазура таки втримали переможний результат – 2:1. Таким чином, футбольний клуб «Люблинець» (директор ДЮСШ – Олександр Климовець) з позиції «андердога» та третього місця у групі на першому етапі здобуває футбольну «корону» Першої ліги ДЮФЛ Волині сезону 2017-2018.

У матчі за третє місце інтриги було менше: такі ж «андердоги» змагань із «Забороля» втримати гравців «Волині-02» не змогли. Підопічні Олександра Антонюка та Володимира Мозолюка досить швидко забезпечили розгромний рахунок у матчі: голами відзначалися Владислав Сизик, Вадим Ольхович та двічі – Ігор Грицюк. Утім, для амбіційного колективу із Забороля (тренер – Петро Петров, президент – Валерій Міщук) і четверте місце у змаганнях стало достойним результатом.

Не забули організатори і про індивідуальні номінації цьогорічного чемпіонату. Так, найкращим воротарем змагань став Олександр Оксенчук з «Люблинця», кращим захисником – Тарас Папко («Волинь-03»), кращим нападником визнали Олександра Ткаченка із «Забороля», а приз найкращого бомбардира змагань отримав голеадор «Волині-02» Богдан Кобзар.

Фінал

14 червня (четвер)

Волинь-03 (Луцьк) - ФК Люблинець - 1:2 (1:2)

Голи: Савчук Дмитро, 12 - Поліщук Дмитро, 20; Фурдик Валентин, 34

Попередження: Філіпчук Аркадій, Тананайко Кіріл, Завадович Тарас - Бобела Богдан, Поліщук Дмитро, Хвиць Сергій

Вилучення: Теслюк Денис, 70 (Волинь-03)

Арбітр: Бас Назарій, асистенти арбітра - Кузьмич Ярослав, Гоза Руслан

Спостерігач арбітражу: Школьний Ігор

Матч за 3-є місце

ФК Забороль - Волинь-02 (Луцьк) - 0:4 (0:4)

Голи: Сизик Владислав, 3; Ольхович Вадим, 12; Грицюк Ігор, 25, 32

Попередження: немає

Арбітр: Гоза Руслан, асистенти арбітра - Кузьмич Ярослав, Бас Назарій

Номінації:

кращий воротар - Оксенчук Олександр (ФК "Люблинець")

кращий захисник - Папко Тарас ("Волинь-03")

кращий нападник Ткаченко Олександр (ФК "Забороль")

кращий бомбардир - Кобзар Богдан ("Волинь-02")

003 КУБОК ВОЛИНІ 2017/2018 рр.

1/4 фіналу

1 травня (вівторок)

Агропродукт (Горохів) - Олімпія (Княгининок) - 3:0 (2:0)

Голи: Скопик Олександр, 35, 40, 90

Арбітр: Бас Назарій, асистенти арбітра - Кузьмич Ярослав, Якимчук Юрій

Спостерігач арбітражу: Оришкевич Володимир

Шахтар (Нововолинськ) - Стир (Старий Чорторийськ) - 7:1 (3:0)

Голи: Кошелинський Юрій, 22, 61; Сісарук Андрій, 41 (з пенальті); Ляшук Андрій, 43; Соловко Роман, 73, 81; Смаль Михайло, 87 - Брич Володимир, 65

Арбітр: Журибіда Володимир, асистенти арбітра - Хомич Олена, Ярмощук Роман

Спостерігач арбітражу: Школьний Ігор

ДЮСШ-ВІК (Володимир-Волинський) - ФЦ Ковель-Волинь (Ковель) - 0:0 (0:0) (по пен. 3:5)

Післяматчеві пенальті: Нечуйвітер Юрій -, Литвин Володимир +, Кулай Віталій +, Соломатін Юрій + - Мороз Петро +, Заліпа Андрій +, Заліпа Юрій +, Романюк Дмитро +, Шафранюк Роман +

Попередження: Скіць Максим - Заліпа Андрій

Арбітр: Бугайчук Сергій, асистенти арбітра - Гоза Руслан, Шевчук Андрій

Спостерігач арбітражу: Савчук Анатолій

3 травня (четвер)

Ласка (Боратин) - Луцьксантехмонтаж №536 (Луцьк) - 3:3 (2:0) (по пен. 5:3)

Голи: Філь Роман, 28 (автогол); Степанов Роман, 32; Сеник Назар, 75 - Горщарук Дмитро, 46; Махнюк Ігор, 85, 87

Післяматчеві пенальті: Вознюк Костянтин +, Антонюк Олександр +, Байбула Михайло +, Василюк Олег +, Казьмирук Микола + - Кабанов Тарас +, Неделюк Олександр +, Жук Микола -, Мельничук Владислав +

Попередження: Ясінський Сергій, Степанов Роман, Антонюк Олександр - Махнюк Ігор

Вилучення: Зінкевич Дмитро, 20 (ЛСТМ №536) (позбавлення очевидної гольової можливості)

Арбітр: Бас Назарій, асистенти арбітра - Секунда Сергій, Кузьмич Ярослав

Команди-призери XIV турніру пам'яті Завацького Волинські клуби – у призерах турніру памяті Завацького

Від області участь у змаганнях брали «ЛСТМ №536» та «ДЮСШ-ВІК».

Змагання відбувалися 10-11 квітня у селі Піддубці Луцького району та стали уже чотирнадцятими за ліком. На турнірі пам’яті професора, доктора біологічних наук Завацького В.І. традиційно змагаються найкращі команди Волині та Рівненщини, а торік переможцем уперше стали представники нашої області – «Стир» (Старий Чорторийськ).

Цього разу наш край уже традиційно представляли чемпіони області з луцького «ЛСТМ», а також володарі Кубка Волині – «ДЮСШ-ВІК» (Володимир-Волинський). Саме юнаки з останньої команди відкривали змагання матчем проти «Маяка» (Сарни). У рівній боротьбі колективи так і не виявили переможця, тому доля першого півфіналу турніру вирішувалася у післяматчевій «лотереї», де щасливий квиток витягнули гості з Рівненщини. У свою чергу, свого суперника не зуміли обіграти й луцькі «будівельники» - їх опоненти з «ОДЕКа» (Оржів) забили два голи у середині першого тайму та до кінця матчу так і не віддали переваги, вигравши важливу гру – 4:1.

Наступного дня «ЛСТМ» та «ДЮСШ-ВІК» змагалися у матчі за друге місце змагань, адже «ОДЕК» залишив турнір через участь у аматорській першості України. Як і чемпіонському матчі 2017-го року, хлопці з Володимира-Волинського дали справжній бій титулованим на обласному рівні суперникам та швидко відкрили рахунок зусиллями Миколи Кухаревича. Утім, ще до перерви своє слово сказав досвід головного голеадора лучан Тараса Кабанова, а гол Андрія Пушкарчука у другому таймі виявився переможним.

Таким чином, «ДЮСШ-ВІК» став третьою командою турніру, «ЛСТМ» посів почесне друге місце, а переможцями змагань стали гравці «Маяка».

1/2 фіналу

10 квітня (вівторок)

Маяк (Сарни) - ДЮСШ-ВІК (Володимир-Волинський) - 0:0 (0:0) (по пен. 5:4)

Післяматчеві пенальті: Воротеляк Сергій +, Харчук Владислав +, Нікончук Владислав -, Якимчук Роман +, Кончук Дмитро +, Баранов Дмитро + - Франчук Максим +, Лучка Вадим +, Соломатін Юрій -, Нечуйвітер Юрій +, Литвин Володимир +, Сабатюк Максим -

Попередження: Назаренко Дем'ян, Якимчук Роман (обидва - Маяк)

Арбітр: Подригуля Сергій/Журибіда Володимир, асистенти арбітра - Бас Назарій, Журибіда Володимир/Подригуля Вадим/Кирянчук Тарас

Луцьксантехмонтаж №536 (Луцьк) - ОДЕК (Оржів) - 1:4 (0:2)

Голи: Кабанов Тарас, 68 - Ніколайчук Олександр, 23; Трофімчук Михайло, 25; Мучак Іван, 80; Капустинський Юрій, 88

Попередження: Махнюк Ігор, Горщарук Дмитро - Шекель Андрій

Арбітр: Фірсов Максим, асистенти арбітра - Дрикін Владислав, Кирянчук Тарас