Четвер, 21.02.2019, 18:23
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

Головна » 2018 » Лютий » 23 » НОВИНИ
НОВИНИ
22:12

АНДРІЯ ПАВЕЛКА ОБРАНО ДО СКЛАДУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УЄФА

Сьогодні, 7 лютого в Римі проходить 43-й Конгрес УЄФА, у рамках якого відбулися вибори до виконавчого комітету союзу.

Президент Федерації футболу України Андрій Павелко за підсумками голосування був обраний до оновленого складу Виконкому УЄФА на чотири роки.

Як повідомлялося раніше, на 43-му Конгресі УЄФА чинний президент союзу Александер Чеферін переобраний на новий термін (до 2023 року).

 

 

ГЕРОЇ УКРАЇНИ, ЛЕГЕНДИ СПОРТУ ТА ФУТБОЛУ ПІДТРИМАЛИ АНДРІЯ ПАВЕЛКА НАПЕРЕДОДНІ ВИБОРІВ ДО ВИКОНКОМУ УЄФА

Герой України, багаторазовий світовий рекордсмен, президент НОК Сергій Бубка, Герой України, екс-чемпіон світу з боксу, мер Києва Віталій Кличко, Герой України, володар «Золотого м’яча»-2004 Андрій Шевченко, володар «Золотого м’яча»-1986 Ігор Бєланов, володар «Золотого м’яча»-1975 Олег Блохін висловили свою підтримку кандидатури президента Федерації футболу України Андрія Павелка на майбутніх виборах нових членів Виконавчого комітету УЄФА. Відповідні листи були адресовані ФФУ та керівникам футбольних асоціацій країн Європи.

«Футбол — найпопулярніший вид спорту на планеті, і надзвичайно важливо, щоб його розвитком займалися люди, які дійсно живуть футболом і мріють про підкорення нових футбольних вершин. Андрій Павелко вже довів, що вміє втілювати в життя найсміливіші задуми заради розвитку футболу на всіх рівнях — від дитячого до професіонального», — зазначив у своєму листі Сергій Бубка.

«Уміння ефективно працювати в команді та вирішувати найскладніші завдання є однією із сильних рис Андрія Павелка. Разом нам вдалося організувати в Києві незабутнє футбольне свято — фінал Ліги чемпіонів УЄФА-2018. І наша спільна з ФФУ команда готова до реалізації нових футбольних проектів найвищого рівня в майбутньому», — йдеться у зверненні Віталія Кличка.

«Важливо, що, очоливши ФФУ, Андрій Павелко, серед іншого, акцентував увагу на розвитку футболу в регіонах нашої держави. Україна завжди була багата футбольними талантами. Тому впевнений, що активний розвиток спортивної інфраструктури в майбутньому допоможе нам виховати гравців, які серйозно посилять і провідні футбольні клуби, і національну збірну України», — упевнений Андрій Шевченко.

«Мені особисто імпонує те, що чинний президент ФФУ визначив пріоритетами в діяльності організації формування нової тренерської школи, впровадження передових підходів у вихованні гравців та будівництво сучасної футбольної інфраструктури. Поза всяким сумнівом, це стане потужним поштовхом для зростання талановитої молоді», — відзначає у своєму листі Ігор Бєланов.

«Повага до славетного футбольного минулого та збереження найкращих спортивних традицій є запорукою зростання нового успішного футбольного покоління. Успішним є той керівник, який уміє вдало поєднати досвід минулого та нові ідеї, і президент ФФУ Андрій Павелко є саме таким управлінцем», — пише Олег Блохін.

Нагадаємо, що Конгрес УЄФА, під час якого пройдуть вибори нових членів Виконавчого комітету союзу, відбудеться 7 лютого в Римі.

 

7 ЛЮТОГО В РИМІ ВІДБУДЕТЬСЯ 43-Й ЧЕРГОВИЙ КОНГРЕС УЄФА

43-й черговий Конгрес УЄФА пройде 7 лютого в столиці Італії. Конгрес є вищим керівним органом УЄФА, проводиться щорічно та є зустріччю делегатів усіх 55-ти національних асоціацій УЄФА. Серед кандидатів до членів Виконкому УЄФА, що будуть обиратися під час конгресу, — представник України, президент федерації футболу Андрій Павелко.

Конгрес розпочнеться о 9.30 за центральноєвропейським часом і завершиться близько 13.00 (відповідно 10.30 та 14.00 за Києвом). 

Головні теми порядку денного 43-го чергового Конгресу УЄФА:

 • Річний звіт УЄФА.
 • Звіти голів комітетів УЄФА.
 • Вибори:

— президента УЄФА (чотирирічний мандат);

— Виконавчого комітету УЄФА (вісім членів, включаючи як мінімум одну жінку, із мандатами на чотири роки);

— Ради ФІФА (два віце-президенти ФІФА з мандатами на чотири роки, один рядовий член із мандатом на чотири роки й два рядові члени з мандатами на два роки).

 • Затвердження нового представника Асоціації європейських клубів (АЄК) у Виконавчому комітеті УЄФА.
 • Затвердження нових членів органів правосуддя УЄФА.

Вибори Виконавчого комітету УЄФА

Повний список кандидатів, які претендують на вісім місць у Виконавчому комітеті УЄФА (у тому числі мінімум одна жінка) на чотирирічний термін (2019—2023 роки). Відповідно до Статуту УЄФА, термін подання заявок збіг 7 грудня 2018 року — за два місяці до конгресу.

Жінка-кандидат до Виконкому УЄФА:

 1. Флоранс Ардуен* (Франція)

Кандидати на сім місць у Виконкомі УЄФА:

 1. Елдевін Бегіч (Боснія і Герцеговина)
 2. Кайрат Боранбаєв (Казахстан)
 3. Фернанду Гомеш(Португалія)
 4. Арманд Дука (Албанія)
 5. Єспер Меллер-Крістенсен (Данія)
 6. Боріслав Михайлов* (Болгарія)
 7. Андрій Павелко (Україна)
 8. Луїс Рубіалес (Іспанія)
 9. Шандор Чаньї* (Угорщина)
 10. Давор Шукер(Хорватія)

* — балотується на переобрання

 

 ДЮФЛ Волині 2018/2019 рр.

ПЕРША ЛІГА (2003-2004 рр.н.)

Група "А"

 

Група "Б"

23-25 жовтня (5 тур)

13. ДЮСШ Любомль - Турія

14. ФК Олика - ФЦ Ковель-Волинь

15. ФК Камінь-Каширський - ФК Люблинець

 

ДРУГА ЛІГА (2005-2006 рр.н.)

Група "А"

23-25 жовтня (5 тур)

13. Форвард - ДЮСШ Маневичі

14. ФК Цумань - Волинь-06 (вт 23.10 16:30 год)

15. Адреналін - ДЮСШ Ківерці

 

Група "Б"

23-25 жовтня (5 тур)

9. ДЮСШ №2 - ФК Забороль

10. КДЮСШ Горохів - РДЮСШ Рожище

 

Група "В"

23-25 жовтня (5 тур)

13. ДЮСШ Шацьк - ДЮСШ Ковель

14. Прип'ять - ФЦ Ковель-Волинь

15. ФК Камінь-Каширський - ДЮСШ Стара Вижівка

Тайм-ДЮСШ - пропускає

 

Група "Г"

5 тур

 

 

ДИТЯЧА ЛІГА (2007-2008 рр.н.) (початок - 22 вересня)

Група "А" (м. Луцьк)

1. ДЮСШ №2 Луцьк

2. "Волинь-08-1" Луцьк

3. ФК "Забороль"

4. "Адреналін" Луцьк

5. "Олімпія" Княгининок

6. "Вотранс-08" Луцьк

7. "Волинь-08-1" Луцьк

 

Група "Б" (м. Луцьк)

1. "Волинь-07" Луцьк

2. "Вотранс-07" Луцьк

3. ДЮСШ Ківерці

4. РДЮСШ Рожище

5. КДЮСШ Горохів

6. ФК "Цумань"

7. "Денді" Луцьк

 

Група "В" (м. Ковель)

1. ДЮСШ Стара Вижівка

2. ДЮСШ Маневичі

3. ДЮСШ Ратне

4. "Видра" Видраниця

5. ДЮФК "Тайм" Ковель

6. ФЦ "Ковель-Волинь-07" Ковель

7. "Прип'ять" Любешів

8. ФЦ "Ковель-Волинь-08" Ковель

9. ДЮСШ Ковель

10. ФК "Дубове"

 

Група "Г" (м. Нововолинськ)

1. ДЮФК "Волинь-07" Нововолинськ

2. ДЮФК "Волинь-08" Нововолинськ

3. "Шахтар" Нововолинськ

4. ДЮСШ Локачі

5. ДЮСШ Любомль

6. ДЮСШ Володимир-Волинський район

7. "ДЮСШ-ВІК-07" Володимир-Волинський

8. "ДЮСШ-ВІК-08" Володимир-Волинський

 

 

 

"Луцьксантехмонтаж №536" - володар Суперкубка Волині 2018 року!

24 серпня (п'ятниця) 2018 року о 17:00 год в с. Підгайці Луцького району відбувся матч за Суперкубок Волині з футболу 2018 року між командами "Луцьксантехмонтаж №536" Луцьк (Чемпіон Волині 2017/2018 рр.) та ФЦ "Ковель-Волинь" Ковель (володар Кубка Волині 2017/2018 рр.)

Луцьксантехмонтаж №536 (Луцьк) - ФЦ Ковель-Волинь (Ковель) - 3:1 (2:0)

Голи: Кодлубай Андрій, 25; Махнюк Ігор, 32; Кабанов Тарас, 67 - Тарасюк Станіслав, 75

Попередження: Прощерук Олександр, Ярмощук Олександр (обидва - ЛСТМ №536)

Арбітр: Секунда Сергій, асистенти арбітра - Дмитрук Богдан, Юхименко Михайло

Спостерігач арбітражу: Школьний Ігор

 

 

 

 

КІВЕРЦІ – НАЙСИЛЬНІШІ У КУБКУ СВІТЯЗЯ З ПЛЯЖНОГО ФУТБОЛУ ПАМ’ЯТІ АДАЛЬБЕРТА КОРПОНАЯ

На Шацьких озерах відбувся традиційний турнір з пляжного футболу під егідою Федерації футболу Волині.

Літо – час «сумісництва» спорту та відпочинку. Саме це з року в рік волиняни роблять на традиційному турнірі з пляжного футболу. Уже другий рік поспіль змагання присвячені пам’яті їх засновника, відомого футболіста, який започаткував Асоціацію пляжного футболу Волині – Адальберта Корпоная. Цьогоріч команди запекло «рубалися» на березі озера Велике Чорне.

Про те, щоб змагання відбулися у комфортних умовах, потурбувалися працівники Шацької об’єднаної територіальної громади та любителі пляжного футболу в районі. Вони встановили огорожу майданчика та нові ворота. Учасники змагань віддячили гарними комбінаціями та видовищною грою. Перший ігровий день без поразок завершили футболісти з Ківерців. Лише одну гру програли їх суперники з Шацька. Близькими до перемоги над лідерами були футболісти із села Згорани Любомльського району. Матч проти ківерчан вони завершили з бойовим рахунком 6:7, пропустивши вирішальний гол лише на останніх хвилинах зустрічі.

Слід одразу ж відзначити, що паралельно, але на березі озера Світязь, відбулися ще одні змагання з пляжного футболу, але із такою ж назвою. Його організували бізнесмени та, буцімто, представники Асоціації пляжного футболу Волині, яку 2012-го року зареєстрував Адальберт Корпонай. Юридично вона зареєстрована у Мін’юсті і ніхто її не переєстровував, і підписи під документами може ставити лише засновник, а не ті, хто прикриваються іменем людини, що створила імідж…

Утім, на березі Великого Чорного яскраві баталії продовжувалися і другого ігрового дня. Протягом 12 матчів турніру (4 команди-учасниці грали між собою у два кола) найкращою командою стали Ківерці. За «зелено-білих» виступав також і відомий у футзаліст та тренер рівненського «Кардинала» Сергій Піддубний. Саме він став найкращим бомбардиром змагань та допоміг своїй команді майже з ідеальним результатом (17 очок з 18 можливих) стати переможцем Кубка Світязя.

Господарі змагань – Шацьк – стали другими на змаганнях (13 очок), а їх голкіпера Руслана Сороку на Кубку Світязя визнали найкращим у своєму амплуа. Команда «Літос» із села Згорани посіла третю сходинку змагань та отримала бронзові нагороди. Приз за волю до перемоги дістався команді із села Мельники, гравець якої Роман Супрунович так вразив глядачів, що став найкращим футболістом турніру. Усіх учасників турніру привітала дочка засновника змагань Оксана, а другий Кубок Світязя пам’яті Адальберта Корпоная відійшов у історію із зелено-білим присмаком ківерцівського тріумфу.

 

 

Переглядів: 5743 | Додав: volynfootball | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар
«  Лютий 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728

 • АМФВ
 • ФК "Волинь" Луцьк
 • Партнери
 • Федерація футболу України
 • Комітет арбітрів ФФУ
 • Футбольний магазин "RABONA"

 • Пошук

  Copyright MyCorp © 2019Створити безкоштовний сайт на uCoz