Федерація Футболу Волині - - календар ігор
Неділя, 11.12.2016, 13:48
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

КАЛЕНДАР ІГОР
ЧЕМПІОНАТУ ВОЛИНІ З ФУТБОЛУ 2011 РОКУ
(ВИЩА ЛІГА)
 
ПОПЕРЕДНІЙ ЕТАП
 
І КОЛО
 
Початок ігор: молодіжні склади – 14:00 год,
дорослі склади – 16:00 год
 
1-й тур
1. Будівельник (Маневичі) – МФК Ковель-Волинь (Ковель)
8 травня (неділя)
2. Прип’ять (Любешів) – ФК Мар’янівка
9 травня (понеділок)
3. ФК Рожище – Вотранс-ЛСТМ (Луцьк)
Шахтар
 
2-й тур
14 травня (субота)
4. ФК Мар’янівка – ФК Рожище (15:30, 17:30)
5. МФК Ковель-Волинь – Прип’ять
15 травня (неділя)
6. Шахтар – Будівельник
Вотранс-ЛСТМ
 
3-й тур
21 травня (субота)
7. ФК Рожище – МФК Ковель-Волинь
22 травня (неділя)
8. Прип’ять – Шахтар
9. Вотранс-ЛСТМ – ФК Мар’янівка
Будівельник
 
4-й тур
4 червня (субота)
10. МФК Ковель-Волинь – Вотранс-ЛСТМ
5 червня (неділя)
11. Шахтар – ФК Рожище
12. Будівельник – Прип’ять
ФК Мар’янівка
 
5-й тур
11 червня (субота)
13. МФК Ковель-Волинь – ФК Мар’янівка
14. ФК Рожище - Будівельник 
12 червня (неділя)
15. Вотранс-ЛСТМ – Шахтар
Прип’ять
 
6-й тур
18 червня (субота)
16. Прип’ять – ФК Рожище
19 червня (неділя)
17. Шахтар – ФК Мар’янівка
18. Будівельник – Вотранс-ЛСТМ
МФК Ковель-Волинь
 
7-й тур
26 червня (неділя)
19. Вотранс-ЛСТМ – Прип’ять
20. ФК Мар’янівка – Будівельник (15:30, 17:30)
28 червня (вівторок)
21. МФК Ковель-Волинь – Шахтар
ФК Рожище
 
ІІ КОЛО
 
Початок ігор: молодіжні склади – 13:00 год,
дорослі склади – 15:00 год
 
8-й тур
2 липня (субота)
22. Вотранс-ЛСТМ – ФК Рожище
3 липня (неділя)
23. МФК Ковель-Волинь – Будівельник
24. ФК Мар’янівка – Прип’ять
Шахтар
 
 
9-й тур
21 серпня (неділя) 
Прип’ять – МФК Ковель-Волинь
ФК Рожище - ФК Марянівка 
Будівельник – Шахтар
Вотранс-ЛСТМ
 
10-й тур
27 серпня (субота) 
МФК Ковель-Волинь – ФК Рожище
ФК Мар’янівка – Вотранс-ЛСТМ
Шахтар-Припять
Будівельник
 
11-й тур
3 вересня (субота) 
Вотранс-ЛСТМ – МФК Ковель-Волинь
4 вересня (неділя) 
ФК Рожище – Шахтар
Прип’ять – Будівельник
ФК Мар’янівка
 
12-й тур
10 вересня (субота) 
ФК Мар’янівка – МФК Ковель-Волинь
Будівельник – ФК Рожище
11 вересня (неділя) 
Шахтар – Вотранс-ЛСТМ
Прип’ять
 
13-й тур
17 вересня (субота) 
ФК Рожище – Прип’ять
Вотранс-ЛСТМ - Будівельник
18 вересня (неділя) 
ФК Мар’янівка – Шахтар
МФК Ковель-Волинь
 
14-й тур
24 вересня (субота) 
Прип’ять – Вотранс-ЛСТМ
Будівельник – ФК Мар’янівка
Шахтар – МФК Ковель-Волинь
ФК Рожище
 
ФІНАЛЬНА ЧАСТИНА (тільки для дорослих складів)
(беруть участь команди, які посіли місця з І по ІV за результатами матчів попереднього етапу)
 
ПІВФІНАЛИ
1-2 жовтня
IV місце – І місце
ІІІ місце – ІІ місце
 
8-9 жовтня
І місце – IV місце
ІІ місце – ІІІ місце
 
15 жовтня (субота) 
МАТЧ ЗА 3-4 МІСЦЯ
МАТЧ ЗА 1-2 МІСЦЯ
 
 
Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Рада регіонів ФФУ
  • ФФ Луцького району

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2016Створити безкоштовний сайт на uCoz