Вівторок, 19.03.2019, 04:22
ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ ВОЛИНІ
 
Меню сайту

РЕГЛАМЕНТ

ЧЕМПІОНАТУ ВОЛИНІ З ФУТБОЛУ 2017/2018 РОКУ

ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ

ФІФА – Міжнародний союз футбольних асоціацій

УЄФА – Європейський союз футбольних асоціацій

ФФУ – Федерація футболу України

ААФУ – Асоціація аматорського футболу України

ФФВ – Федерація футболу Волині

ДЮФЛ Волині – Дитячо-юнацька футбольна ліга Волині

Виконком ФФВ – Виконавчий комітет Федерації футболу Волині

Правила гри – Звід положень та вимог, затверджених Міжнародною радою футбольних асоціацій, обов’язкових для виконання у змаганнях з футболу

Регламент – Регламент Чемпіонату і розіграшу Кубка Волині серед аматорських команд сезону 2017/2018 років

КДК ФФВ – Контрольно-дисциплінарний комітет ФФВ

АК ФФВ – Апеляційний комітет ФФВ

Офіційна особа – представник ФФУ, ААФУ, ФФВ, керівництво команди (клубу), який виконує офіційні функції, пов’язані з організацією та проведенням змагань

Арбітр – особа, призначена ФФВ для проведення матчу, якій надані виключні повноваження щодо застосування та трактування Правил гри

Спостерігач арбітражу – особа, призначена ФФВ для виконання офіційних функцій стосовно оцінки дій арбітрів та рівня організації матчу

Дисциплінарні правила ФФВ – звід дисциплінарних норм і видів дисциплінарних стягнень, визначених Дисциплінарними правилами ФФВ

Паспорт футболіста – документ установленого зразку, в якому вказано основні дані гравця

Відсторонення – заборона гравцю брати участь в офіційних змаганнях або заборона офіційній особі виконувати службові обов’язки на визначену кількість матчів чи на визначений термін

Трансферний період – дозволений період переходу гравців з однієї команди-учасниці обласних змагань в іншу

Стаття 1. Мета та завдання змагань

1.1. Обласні змагання з футболу проводяться з метою:

- популяризації та подальшого розвитку масового футболу в області;

- забезпечення дозвілля та залучення до занять футболом широких верств населення;

- покращення стану навчально-тренувального процесу і підвищення спортивної майстерності;

- підготовки футболістів у збірні команди області та команд майстрів регіону;

- виявлення здібної молоді;

- виявлення чемпіона та призерів Чемпіонату Волині.

1.2. Сприяти проведенню Чемпіонату Волині 2017/2018 років (далі – Чемпіонату) на рівні вимог статутних і регламентних документів ФФВ та створити умови для забезпечення комфорту та безпеки учасникам змагань і глядачам.

Стаття 2. Управління змаганнями

2.1. Загальне керівництво та контроль за проведенням Чемпіонату здійснює Федерація футболу Волині (далі – ФФВ) при сприянні відділу з питань фізичної культури та спорту Волинської облдержадміністрації.

2.2. Безпосередня організація та проведення змагань покладається на Комітет з проведення змагань ФФВ, якому належить право оперативного прийняття рішень щодо проведення змагань.

Стаття 3. Учасники змагань

3.1. До участі в Чемпіонаті допускаються виключно аматорські команди футбольно-спортивних клубів, колективів фізкультури, підприємств, установ, вузів, селянських спілок, військових частин, які входять в структуру колективного члена ФФВ.

3.2. У Чемпіонаті беруть учать команди дорослих складів, укомплектовані гравцями, не молодшими 2002 р.н., що проживають (зареєстровані) або народилися (за наявності відповідного документу) на території Волинської області.

3.2.1. Дозволяється у кожній з команд-учасниць змагання в заявковому листі не більше 5 (п’ятьох) гравців, що не проживають (не зареєстровані) або не народилися на території Волинської області. Дані гравці набувають статусу «легіонерів». На футбольному під час матчу не більше 3 (трьох) таких гравців. При цьому за кожного заявленого легіонера команда-учасниця сплачує на рахунок ФФВ 500 (п’ятсот) грн.

3.2.2. Дозволяється гравцям, які заявлені у Чемпіонаті Волині з футболу сезону 2017/2018 рр. (дорослі склади), брати участь у чемпіонаті району (міста), якщо вони народилися або проживають (зареєстровані) на території даного району (міста), команду тільки того району (міста), яку вони представляють.

3.3. Під час проведення матчів Чемпіонату в обов’язковому порядку на футбольному полі зобов’язаний брати участь у грі у кожній з команд-учасниць не менше, ніж один гравець 1999-2002 рр.н. до 1 січня 2018 року та 2000-2002 рр.н. після 1 січня 2018 року. Команді, яка не виконає дану вимогу, зараховується технічна поразка 0:3 (команді-суперниці – технічна перемога 3:0) та накладається обов’язковий грошовий внесок 500 (п’ятсот) грн.

3.3.1. У випадку, якщо гравець 1999-2002 рр.н. до 1 січня 2018 року та 2000-2002 рр.н. після 1 січня 2018 року отримав травму, замінити його може виключно гравець 1999-2002 рр.н. до 1 січня 2018 року та 2000-2002 рр.н. після 1 січня 2018 року. Якщо такої можливості немає, тоді у тому випадку в складі команди на полі повинно перебувати на одного гравця менше. У випадку, якщо гравця 1999-2002 рр.н. до 1 січня 2018 року та 2000-2002 рр.н. після 1 січня 2018 року вилучено з поля, ця норма не є обов’язковою.

3.4. Участь у Чемпіонаті гравців, які мають статус «Футболіст-професіонал», не дозволяється.

3.4.1. Якщо в період проведення змагання буде виявлено участь гравця, який має статус «Футболіст-професіонал», команді, за яку заявлений даний гравець, буде зарахована технічна поразка 0:3 (команді-суперниці – технічна перемога 3:0) у всіх матчах, де він брав участь. При цьому на команду, яка допустила дане порушення накладається обов'язковий грошовий внесок 500 (п’ятсот) грн. на рахунок ФФВ за кожен матч.

3.5. Команда-учасниця Чемпіонату в обов’язковому порядку забезпечує участь команди юнацького складу в ДЮФЛ Волині (вища ліга) сезону 2017/2018 рр.

3.5.1. Без представництва юнацької команди у ДЮФЛ Волині (вища ліга) сезону 2017/2018 рр. команда дорослого складу до участі у Чемпіонаті не допускається.

3.5.2. До участі за дорослий склад у Чемпіонаті допускаються гравці, які заявлені за юнацький склад (2000-2002 рр.н.) даної команди (клубна система) у ДЮФЛ Волині (вища ліга) сезону 2017/2018 рр. за паспортами футболіста.

Стаття 4. Заявкові документи. Порядок оформлення документації

4.1. Для участі у Чемпіонаті команда зобов’язана надати до Адміністрації ФФВ не пізніше, ніж до 1 вересня 2017 року наступні документи:

- заявковий лист, завірений керівником команди та печаткою лікаря, керівником районної (міської) федерації та печаткою даної організації. У склад команди входить не більше 25 гравців та 4 офіційних представників. Заявковий лист в обов’язковому порядку надсилається в електронному вигляді з електронної адреси районної (міської) федерації, до якої відноситься дана команда на електронну адресу ФФВ: ffv.ofis@gmail.com;

- копії громадянських паспортів кожного гравця команди (першої сторінки з фотографією та сторінки з пропискою за підписом та згодою власника на копії);

- фотокартку кожного гравця з технічними даними (ПІБ, число, місяць та рік народження, місце народження (проживання) в електронному варіанті;

- в обов’язковому порядку надається письмова згода кожного гравця команди-учасниці на копії документа з фотокарткою, який засвідчує його особу, з текстом:

"Даю згоду на заявку у команді _______________для участі в обласних змаганнях з футболу сезону 2017/2018 рр. ";

- копії громадянських паспортів кожного офіційного представника (першої сторінки з фотокарткою) за підписом власника на копії та текстом (для прикладу: «Підтверджую, що у команді ___________ займаю посаду президента (віце-президента; спортивного директора; директора; старшого тренера; головного тренера; тренера) . Число, підпис»). Без письмового погодження у керівників не буде можливості представляти інтереси команди у будь-якій інстанції ФФВ;

- у заявковому листі в обов’язковому порядку вказується основний та запасний колір ігрової форми, в якій команда буде проводити виїзні ігри;

- загальне фото команди та емблема команди (клубу).

4.1.1. До заявкового листа команди-учасниці в обов’язковому порядку вноситься поштова та електронна адреси команди, адреса стадіону, контактні телефони її керівного та тренерського складу.

4.1.2. Неправильно оформлений заявковий лист не приймається та команда до змагань не допускається.

4.1.3. На основі поданих документів Федерація футболу Волині надає кожному гравцеві (згідно заявкового листа команди) паспорт футболіста ( за умови виконання всіх вимог даного Регламенту).

4.2. Участь гравців у змаганнях дозволяється виключно за наявності паспорта футболіста.

4.2.1. Гравець, який не має «Паспорта футболіста» Чемпіонату, не може бути внесений до рапорту арбітра.

4.2.2. При втраті паспорта футболіста Чемпіонату для отримання дублікату необхідно сплатити обов’язковий грошовий внесок у розмірі 50 (п’ятдесят) гривень за кожного гравця на рахунок ФФВ.

4.3. Керівники команди та гравці несуть повну відповідальність за достовірність наданих документів. У разі подання недостовірних даних на офіційну особу команди (згідно заявкового листа) та/або гравця (згідно заявкового листа та паспорта футболіста) накладаються дисциплінарні та штрафні санкції.

4.3.1. У випадку виявлення сфальсифікованих документів на гравця в період проведення Чемпіонату команді-учасниці, за яку заявлений даний гравець, зараховується технічна поразка 0:3 (команді-суперниці – технічна перемога 3:0) у всіх матчах, в яких цей гравець брав участь. При цьому за дане порушення команда-учасниця сплачує на рахунок ФФВ обов'язковий грошовий внесок у розмірі 1000 (одна тисяча) гривень за кожен матч, у якому брав участь гравець з сфальсифікованими документами.

4.3.2. У випадку виявлення зумисної фальсифікації поданих документів гравцем, даний гравець відстороняється на період від 6 місяців до 1 року та сплачує на рахунок ФФВ обов'язковий грошовий внесок у розмірі від 1000 (однієї тисячі) до 2000 (двох тисяч) гривень.

4.3.3. У випадку виявлення зумисної фальсифікації поданих документів на гравця офіційним представником команди (згідно заявкового листа), даний офіційний представник відстороняється від здійснення будь-якої діяльності, пов'язаної з футболом, строком від 1 до 3 років, а також сплачує на рахунок ФФВ обов’язковий грошовий внесок у розмірі від 2000 (двох тисяч) до 5000 (п’яти тисяч) гривень.

4.4. У випадку, якщо гравця помилково невірно заявлено з вини керівництва команди, даному гравцю забороняється виступати за команду до з’ясування всіх обставин.

4.5. Відзаявка гравця(-ів) дозволяється при умові письмової згоди офіційного представника (згідно заявкового листа) та правильно оформленого заявкового листа в період проведення змагань.

4.6. Спірні питання при заявці (дозаявці, відзаявці) гравців між представниками зацікавлених команд вирішуються Комітетом з проведення змагань ФФВ за умови подання особистої письмової заяви гравця та/або офіційного представника даної команди (згідно заявкового листа).

4.7. Команда (клуб), яка має борги перед ФФВ, до заявки (дозаявки, відзаявки) не допускається.

Стаття 5. Реєстраційний період. Трансферний період. Переходи гравців

5.1. Терміни проведення обласних змагань з футболу сезону 2017/2018 рр. (далі – сезону 2017/2018 рр.) – з 27 серпня 2017 р. до 30 червня 2018 р.

5.2. Реєстраційний період – з 01 серпня 2017 р. по 15 вересня 2017 р.

5.2.1. Трансферний період – з 15 березня 2018 р. по 15 травня 2018 р.

5.3. Перехід гравця з однієї команди-учасниці в іншу дозволяється виключно в реєстраційний та/або трансферний період за умови письмового погодження (наданого в Адміністрацію ФФВ) керівника команди, з якої переходить даний гравець, та сплати на рахунок ФФВ 100 (сто) грн. командою, в яку переходить гравець.

5.3.1. При переході гравця дорослого складу з однієї команди-учасниці сезону 2017/2018 рр. в іншу, команда, в яку переходить даний гравець, зобов’язана сплатити компенсацію у розмірі не менше 2000 (двох тисяч) грн. та не більше 5000 (п'яти тисяч) грн. команді, з якої переходить гравець.

5.4. Гравець може бути одночасно заявлений виключно в одній команді-учасниці (клубна система) обласних (районних(міських)) та всеукраїнських змагань. У сезоні 2017/2018 рр. перехід гравця з команди в команду можливий лише один раз.

5.4.1. Якщо в період проведення змагання буде виявлено участь гравця, який одночасно брав участь за різні команди обласних (включаючи усі області України) та всеукраїнських змагань, команді-учасниці Чемпіонату, яка допустила дане порушення, буде зараховано технічну поразку 0:3 (команді-суперниці – технічна перемога 3:0) у всіх матчах, де він приймав участь. При цьому команда, яка допустила дане порушення сплачує на рахунок ФФВ1000 (одну тисячу) грн. за кожен матч.

5.5. Перехід та/або відзаявка гравця, який має заборгованість перед ФФВ, не дозволяється. Відсторонений від участі в матчах гравець має право здійснювати перехід з однієї команди-учасниці в іншу. У такому випадку він зобов’язаний відбути залишок санкції у команді, в яку переходить.

Стаття 6. Організація та проведення змагань

6.1. Ігри Чемпіонату проводяться в два етапи згідно Календаря змагань. На першому етапі команди розподілені на дві групи «А» і «Б» за територіальним принципом, які зіграють між собою в групах в два кола (на своєму полі та на полі суперника). За підсумками першого етапу команди, які посіли у групах 1-4 місця, грають за 1-8 місця, команди, які посіли з 5-8 місця, грають за 9-16 місця. На другому етапі команди грають тільки з суперниками з іншої групи в 2 кола на своєму полі та полі суперника згідно Календаря змагань. У другий етап команда виходить з усіма набраними очками на першому етапі. Тривалість гри: 2 тайми по 45 хв. Матчі проводяться на футбольних полях команд, вказаних у Календарі змагання першими.

6.1.1. Календар змагань визначається шляхом жеребкування, що проводиться на основі рейтингу обласних команд перед початком сезону 2017/2018 рр.

6.1.2. Календар другого кола Чемпіонату є повторенням Календаря першого кола, при цьому змінюються господарі поля.

6.2. Команди-учасниці Чемпіонату в обов’язковому порядку беруть участь у розіграшу Кубка Волині 2017/2018 рр. Участь команд у Кубку Волині 2017/2018 рр. згідно заявкових листів на участь в Чемпіонаті.

6.3. Часовий проміжок між двома офіційними матчами команди повинен складати не менше 2 (двох) діб (за винятком рішення Комітету з проведення змагань ФФВ).

6.4. Матчі повинні розпочинатися не раніше 10:00 год та не пізніше 19:00 год.

6.5. Команди зобов’язані прибути на матч не пізніше, ніж за 1 годину до його початку. Всі матчі повинні починатися в точно встановлений Календарем ігор час. Відповідальність за це покладається на представників команд, арбітра та спостерігача арбітражу матчу. Перед матчем команди повинні обмінятись рукостисканням.

6.6. До рапорту арбітра офіційний представник команди-учасниці (згідно заявкового листа) зобов’язаний друкованими літерами вписати прізвища, імена та номери гравців (не більше 22 футболістів), а також не більше чотирьох офіційних представників.

6.6.1. По закінченню основного часу матчу заміни гравців не дозволяються.

6.7. У кожній грі дозволяються заміни не більше 7 гравців. Футболісти, не внесені в рапорт арбітра, не мають права брати участь в даній грі.

6.8. Представники команд-учасниць матчу зобов’язані заповнити та підписати рапорт арбітра не пізніше, ніж за 30 хв. до початку гри і представити арбітру паспорти футболістів та заявковий лист.

6.8.1. За несвоєчасне заповнення рапорту арбітра на команду накладаються штрафні санкції.

6.9. Запасні гравці, а також не більше 4 офіційних представників команди, прізвища яких внесені до рапорту арбітра, під час матчу зобов’язані перебувати у технічній зоні. Особи, прізвища яких не внесені до рапорту арбітра, під час матчу не мають права перебувати у технічній зоні. Розминка запасних гравців під час матчу дозволяється біля кутового флагштока за лінією воріт своєї команди або за першим асистентом арбітра. Одночасно розминку можуть проводити не більше трьох гравців від кожної команди у формі, яка відрізняється за кольором від форми учасників матчів та арбітрів.

6.10. Команди, які приймають участь у Чемпіонаті, зобов’язані мати не менше, ніж два комплекти ігрової форми різного кольору. Якщо команди, що зустрічаються, мають ігрову форму однакового кольору, змінює форму команда-господар матчу. Кольори футболок, шортів та гетрів гравців команд-учасниць матчу не повинні збігатися (команда-господар календарної гри зобов'язана ознайомитись з кольором ігрової форми команди-суперниці (згідно заявкового листа)).

6.11. На футболці гравця обов’язково має бути номер, відповідний тому, під яким даний гравець зазначений у рапорті арбітра. Одночасно неможливо внести в одній команді у рапорт арбітра декілька гравців під одним номером. Якщо номер на футболці гравця, який братиме участь у даній грі, не відповідатиме номеру того ж гравця у рапорті арбітра, даний гравець буде відсторонений на одну гру (результат зустрічі залишиться незмінним). Гравець, форма якого (футболка, труси) за кольором відрізняється від тої, в якій виступає його команда, до матчу не допускається. Відповідальність за це покладається на арбітра матчу.

6.12. Команда-господар матчу зобов’язана надати не менше трьох ігрових м’ячів. Якщо представники команди суперниці можуть надати ігрові м’ячі кращої якості, у тому випадку пріоритет при виборі м’яча залишається за арбітром матчу.

6.13. У випадку запізнення виходу на футбольне поле однієї з команд до 30 хв після фактичного початку матчу згідно Календаря змагань гра відбувається та команда, яка допустила дане порушення, сплачує на рахунок ФФВ обов’язковий грошовий внесок у розмірі 300 (триста) грн. У випадку, якщо одна з команд взагалі не прибула на матч або запізнилася з виходом на футбольне поле більше, ніж на 30 хв після фактичного початку матчу згідно Календаря змагань, даній команді зараховується технічна поразка 0:3 (команді-суперниці – технічна перемога 3:0), накладається обов’язковий грошовий внесок 2 000 (дві тисячі) грн. та додатково знімається з загального заліку 1 (одне) очко.

6.13.1. У разі, якщо команда повторно не прибула на гру, дана команда знімається з розіграшу Чемпіонату та додатково сплачує обов’язковий грошовий внесок у розмірі 2 000 (дві тисячі) грн. При цьому у наступному Чемпіонаті, в якому дана команда буде брати участь, автоматично знімається 3 (три)очки.

6.13.2. Якщо команда, яка знята з розіграшу Чемпіонату, зіграла менше 50% матчів, тоді результати матчів за її участю анулюються, а якщо командою зіграно 50% і більше - їй зараховуються технічні поразки 0:3 (команді-суперниці – технічна перемога 3:0) в матчах, що нею не зіграні.

6.14. Грошові внески команді, яку виключено зі змагань, або, якщо команда припинила участь за власним бажанням, не повертаються.

 

  читати далі...

Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Календар
«  Березень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

  • АМФВ
  • ФК "Волинь" Луцьк
  • Партнери
  • Федерація футболу України
  • Комітет арбітрів ФФУ
  • Футбольний магазин "RABONA"

  • Пошук

    Copyright MyCorp © 2019Створити безкоштовний сайт на uCoz